Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megérett már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérett már a világ a többférjűség elfogadtatására?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valamelyik országban normális. Egyébként meg sose értem se a többnejűséget, se a többférjűséget,hogy miért jó.

Bár az tény,hogy az emberek többsége sokkal hamarabb elfoadja a több nejűséget, mint a több férjűséget.

2016. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megerett? Inkabb visszafejlodesnek neveznem
2016. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem inkább a rabszolgatartást hozzuk vissza!
2016. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kínában létezik ilyesmi, csak nem hivatalosan.


Amúgy cuckoldról hallottál már? Mikor amcsiba a fehér férfi és nő mellé bevágódik a házba egy feka aki kb. a csajon "dolgozik" csak meg néha a férfit is megszeretgeti a nő utasítására?

2016. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Manapság szerintem valamilyen szinten elfogadott, TV műsorokban is sugározzák ( TLC-Feleségtársak, és azt hiszem, a Discovery-n is volt már ilyen jellegű dokumentumfilm), iskolákban is tanulnak róla a középiskolások.


Ilyen szinten szerintem elfogadott, de az biztos, hogy nem minden második család család él poligínában, poliandriában (többférjűség) pedig végképp. Arról nem is beszélve, hogy ez sok kultúrában törvényellenes. Az iszlám vallás mondjuk nem ilyen.


Tehát nézőpont kérdése...

2016. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyet is nehéz találni, nemhogy kettőt. XD
2016. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, bocsi, most nézem, hogy a többférjűség volt a kérdés, ne haragudj :-)


A poliandria szerintem sem elfogadott, erről sokkal kevesebbet is hallani, mint a többnejűségről. A többférjűség egyébként is már nagyon kihaló félben van, max 1-2 ilyen család van.

Szerintem erre nem is fog megérni a világ, mert ezt nem úgy kell elképzelni, hogy te választasz magadnak egy férjet, és aztán később még egyet és így tovább... Hanem te választasz magadnak egy férfit (általában a családban a legidősebbek) és "mellé kapod" még az összes fiútestvérét. Ez általában onnan jön, hogy a fiús családnak így nem kell szétosztani a gazdaságot, stb.

2016. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ki a bánatnak kéne több férj???
2016. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 heil cézár ***** válasza:
Élhetsz nyitott kapcsolatban, ha erre gondolsz, senki nem akadályozza meg. Hogy 'megérett'-e? Ez úgy hangzik, mintha ez valami magasabb szintű eszme lenne, amit el kéne fogadnia a társadalomnak. Társadalmi és evolúciós szempontból semmi értelme a többférjűségnek. Ezért van nagyon nagyon kevés helyen a világban jelen (nem is tudom, hogy van-e egyáltalán). Ha logikusan gondolkodsz: hiába van 5 férjed, egyszerre egy nő csak 1 gyereket tud szülni, tehát a társadalom 'elvesztetett' 4 életerős, nemzőképes férfit 1 nőre. Ezért is van a világ némely részén többnejűség, mert annak van értelme, ha a férfi el tud látni, meg tud védeni több nőt.
2016. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!