Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ismerem. Felvettem msn-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerem. Felvettem msn-re nem beszélünk. Suliban, parkban folyamat néz. Ráköszöntem visszaköszönt. Azóta se köszön rám. De néz. Akkor most mit akar? :@:S 15/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Szerintem nem jösz be neki,vagy félénk.
2010. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért néz ha nem jövök be neki??:/ És ha félénk,nézni mer,köszönni nem??Mikor ráköszöntem tök lelkesen köszönt vissza..Mintha ismernénk egymást x éve...:/
2010. máj. 21. 19:55
 3/19 anonim válasza:

szerintem félénk

de te is kezdeményezhetsz pl: msnen ott még kicsit bátrabb is lesz mint élőbe :)

én is ilyen voltam

F/17

2010. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És akkor nem értem, mi kivetnivalót találsz abban, hogy esetleg félénk... ezek nem a félénkség jelei?
2010. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Msn-en sose látom fent..Áll rejtve jön fel,vagy nem tom..Sztem letörölt...:/ De én már elég jelet küldtem,ha tetszenék neki sztem lépett volna valamit..Csak néz..Semmi több..És ha nem akar csajt?Vagy nem tudom..:/:/ Annyira rossz ez így,nagyon tetszik,de én többet nem fogok lépni...
2010. máj. 21. 20:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Az igazi kérdés az, hogy te mi a f@szt akarsz. Te köszöngetsz neki, te veszed fel msn-re, és ő mit akar?:D Szerintem ő is ezt kérdezheti magától, h mi a f@szt akar ez tőlem... Ha meg felveszed msn-re miért nem írsz neki. OStoba.
2010. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 hónapja vettem fel kb..Ott egyszer beszéltünk..Akkor rendesen el tudtunk beszélgetni:) Meg élőben próbáltam vele beszélni,mikor kisérettségiztek..Megkérdeztem miből érettségizik, Erre válaszolt: Angolból.Ennyi volt a beszélgetésünk....
2010. máj. 21. 20:02
 8/19 anonim ***** válasza:
félénk,vagy bizonytalan
2010. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És mit írhatnék neki?????Csak úgy..
2010. máj. 21. 20:03
 10/19 anonim ***** válasza:
Hú.. Érdekes kérdés. Lehet, hogy csak azért néz, mert szép vagy :)) És akkor gyönyörködik benned :) Ezzel csak az egód növelheted :P
2010. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!