Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnenek egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnenek egy csinos, nem dohányzó teljesen különleges romalannyal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tenném. De nem azért mert szerintem nincsenek kifejezetten szép roma lányok, mert bizony vannak (mint ahogy néger és arab lányok is). Hanem talán a társadalmi megítélés miatt, meg ki tudja milyen a családja, és hát a romáknak van egy fajta testszaguk, ami nekem nem kifejezetten jön be. Évekkel ezelőtt úgy alakult, hogy egy buliból hazavittem autóval egy roma lányt. Abszolút kulturált, ápolt és szép volt a csajszi, saját belvárosi lakással, jó állással, kollégáival is találkoztam a bulin, mindenki jókat mondott róla. Jót dumáltunk az autóban, és végül fölhívott a lakására hogy még beszélgessünk (szombat éjszaka volt...). De nem tudtam rávenni magam, és fenébe a társadalmi megítéléssel, talán a testszaga miatt... Ez van, én nem jönnék össze romával, bármennyire is szép lenne a lány...
2017. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha akarsz egy lehúzó cigánycsergát, aki szétver, ha házasság előtt dugod meg a csajt, hajrá. Attól még, hogy a népéhez képest értelmes, nem lesz különb
2017. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ragaszkodom a fogaimhoz,szóval inkább nem. Attól hogy a csaj normális,még lehet állat az apja,bátyja stb.
2017. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Rájuk sem nézek, szóba sem jöhetnek mint nők, szóval nem...nagyon nem.
2017. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%

Rám például senki sem mondaná, hogy cigány vagyok, elég világos a bőröm.

Ha elkezdtek beszélgetni, megkedveled esetleg a lányt, akkor ha ez kiderül lepattintod, mert cigány? Sosem értettem ezt, hogy ez alapján ítélnek meg valakit.

2017. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szűz? Akkor őt ismerem. Ramóna az 5.c-ből.
2017. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Különleges = naponta fürdik?
2017. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem
2017. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a bőrszínről lehet megmondani, hogy valaki cigány-e vagy sem...elég sok árulkodó jel van, de ha mégis tévednék (nem szoktam), akkor igen, lepattintanám.
2017. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!