Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, vagy hamis? :-) Hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, vagy hamis? :-) Hülyének néznek? Megérdemeltem?

Figyelt kérdés
Barátnőmet többször neveztem ku...nak, miután ő is minden ismerőssel összehozott, munkahelyen se tusolhattam...Egyszer berágott, és rám ordította, h "most megmutatom mekkora ku..a is vagyok valójában", és elment bulizni.Én nem tudtam, mivel otthon maradtam a 3 gyerekkel. Hajnalban mikor hazaért a buliból, megbizonyosodott róla, h alszik a "család", felment az egyik "ismerőse" lakására, igen ittas állapotban, majd ott töltött 2-4 órát. Másnap mikor számon kértem tőle, (mivel lebukott), annyit mondott, h csak vigasztalódni volt ott, mert nagyon kivolt, de semmi erkölcstelen dolgot nem tett.Majd mikor megint jellemeztem, h ez milyen tett volt, a fejemhez vágta, "nem vagy férfi".Mai napig állítja, h semmi rosszat, erkölcstelen dolgot nem tett, és azért lett vége a kapcsolatunknak, mert nincs hitem, és bizalmam felé :-) Most én látom hülyén a dolgot, h mi keresni valója volt ott,vagy ez tényleg egy erkölcsös, normális dolog, és én fújom csak fel? :-)

2017. ápr. 4. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést még hányszor teszed fel? :D
2017. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, te tényleg nem vagy férfi, de a nő se épeszű, ha azok után, hogy többször lekrváztad nem vágott ki, mint azt a bizonyos macskát. Megérdemlitek egymást, gyertek össze újra, addig is legalább elkerülitek a normális embereket, csak ne szaporodjatok.
2017. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké. A férfira mit mondanak? A nőkre "ku..a"

Én is összehoztam mindenkivel, ő is, csak épp férfira nem mondhatják, h "ku..a"

2017. ápr. 4. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Őszinteség...

Őszinte az a kapcsolat, ahol nyíltan felvállalható, ha bármelyik fél esetleg többet érez valaki más iránt. Az érzéseinket ugyanis nem akaratlagosan irányítjuk, tehát, ha valakit elkap egy bármilyen érzés egy harmadik fél iránt, az nem bűnös. Létezik egyébként őszinte kapcsolat (az enyém ilyen), de ehhez elképesztő módon fel kell nőni. Nem dobálózni olyanokkal, hogy a barátnő ilyen meg olyan, hanem meg kell beszélni a problémákat és megoldást találni rá.

2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de azt hiszem, nem illetek össze. Vagy igen, megtaláltátok egymást, mindketten túl féltékenyek vagytok a másikra. De mondjuk párkapcsolatban, ahol már gyerekek is vannak, én nem nagyon tudom értelmezni a bosszút. Ő féltékenykedett, de bosszúból visszaadtad neki, aztán ő már adott alapot is a féltékenykedésre. Na ez már gubancos:D
2017. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem mondhatja férfira. Nem hallottad még a hímk..va és dugók..va szavakat? Egyre jobban elterjed és azokra a pasikra mondják, akik válogatás nélkül lefekszenek minden nővel. Nem macsó, hanem hímk..va! Látnod kéne a hapsik arcát, amikor a nők belevágják az arcukba.
2017. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondtam én is, h akkor vállaljuk fel, de míg én pl, csak egy üzenetet kapok egy régi lányismerőstől, tőlünk 1200km-re, semmi szexualitás nincs benne, a munka után nem tusolhatok, 55 éves kolléganőmet miért viszem be dolgozni, biztos...hmm...addig őneki elnézhető, h idegen férfiak lakására feljárjon kávézni, tetováltatni, vagy épp a bevándorlók "taníttatása" eltitkolva, mondván higgy, és bízz bennem?
2017. ápr. 4. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy megcsalt e vagy sem, szerintem menjetek párterápiára vagy váljatok el. Nem élhető egy ilyen kapcsolat ahol kölcsönösen őrületbe kergetitek a másikat, valamit csinálni kell. Szegény gyerekeket sajnálom, biztos látják és hallják az állandó veszekedést és fogalmuk sincs mi történik.
2017. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hajnalban mikor hazaért a buliból, megbizonyosodott róla, h alszik a "család", felment az egyik "ismerőse" lakására, igen ittas állapotban, majd ott töltött 2-4 órát"


"...idegen férfiak lakására feljárjon kávézni, tetováltatni, vagy épp a bevándorlók "taníttatása" eltitkolva, mondván higgy, és bízz bennem?"


Érdekesen élnek felétek a 3 gyerekes anyák!

Felénk ennek tizedére nem lenne sem idejük, sem kedvük.

2017. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"míg én pl, csak egy üzenetet kapok egy régi lányismerőstől, tőlünk 1200km-re, semmi szexualitás nincs benne, a munka után nem tusolhatok, 55 éves kolléganőmet miért viszem be dolgozni"


"őneki elnézhető, h idegen férfiak lakására feljárjon kávézni, tetováltatni, vagy épp a bevándorlók "taníttatása" eltitkolva, mondván higgy, és bízz bennem?"


Szóval eltűrted, hogy így viselkedjen veled, nem dobtad ki az első, de legkésőbb második ilyen húzása után és még az én értelmi képességeimet kérdőjelezed meg privátban.. Ez aranyos :)

2017. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!