Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23-33 közti épp egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23-33 közti épp egyedülálló gyermrktelen nőtől hamis elvárás, hogy most legyen nőiessége csúcsán?

Figyelt kérdés

Tehàt ha jàrt főiskolàra egyetemre màr dolgozik, sajàt fizetése van....Nem nőnek màr a méretei.

Netes ismerkedésnél, főleg ha kevés vagy nem olyan kép van, ami megmutatja gyakran megkérdezem mi a kedvenc ruha darabja/cipője ? Stílusról elàrul sokat. //Én úgy tartom, hogy a külsőnél fontosabb a stìlus, valamint egy nő akàr egy erdei rally verseny nézőjeként akàr egy bàlon tudjon alkalomhoz illően megjelenni,persze sok köztes esemény is van (nagy)szülök meglàtogatàsa, egy laza mozis délutàn..... // Amikor egy làny hosszabb értekezés utàn elàrulja kényelem hìve: 1 (sport) cipő egy csizma (téli) egy papucs (utcai remélem) egy alkalmi cipő a repertoàrja az csak nekem kevés?? Hugomból kiindulva màs vàrosban albérletezik itthon kb 5-6pàr( ebből 2amit felvesz kertbe, kiràndulni) cipö gumi klumpa pesten 3-5magassarku làbujkidobós/:P / zàrt orrú ezek közül némelyik sarok beteg 2-3balerina/baba 1-2vàszon cipő 3-42csizma különböző hosszú szàrral/sarokkal Mondom amit felsoroltam nem tudom mennyit hord de egy széria ajtó tele van cipővel.. Mi a normàlis vagy àtlagos? Gond ha ez is befolyàsol engem? Mint ìrtam lehet normàl vékony, vagy kereken szép attól fontosabb milyen a megjelenése ..ruhàs szekrény tartalmàról is ìrhattok.Hàny szonya nadràg rövid hàny mintàs harisnya ....Lànyok fiúk egyarànt, pasik mit tartotok soknak /kevésnek? Egy friss vagy kisgyerekes anyukànàl megértem hogy nem telik úgy mert a,gyereket kell ruhàzni. Nem màrkàsokra gondolok csak ugy mégis...



2016. máj. 8. 13:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Akàr tàska fronton is érdekel az àtlag...tudom nem reprezentatìv.
2016. máj. 8. 13:04
 2/29 A kérdező kommentje:
3-4 csizma természetesen
2016. máj. 8. 13:06
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái.
2016. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer azt hallottam valahol, hogy ha egy férfit egy nő ruhái érdekelnek, nem a nő bennük, akkor az a férfi meleg...
2016. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, te fiú vagy vagy lány?
2016. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Én nem jönnék be neked, mert nekem is kevés cipőm van, és kevés ruhám (nagy része tini kormból maradt, és nem veszek újat mert jó rám, és úgy néz ki, mintha új lenne, csak a stílusáról látszik hogy fiatalabbaknak van tervezve), csak nyáron hordok szoknyát/ruhát. Tini koromban a szüleim mindig mondták hogy öltözzek nőiesebben, de nekem az kényelmetlen, nem érzem jól magam benne. Van az az érzés, hogy belenézek a tükörbe, és nem saját magamat látom.

Persze fel tudok öltözni szépen, ha kell valami miatt, de ha nincs különlegesebb esemény szeretem önmagamat adni. Sminkelni soha nem szoktam, az nekem a hazugsággal egyenértékű.


Ettől függetlenül vannak olyan nők (sőt, talán a többség ilyen), aki meg a te elvárásaiidnak megfelelően öltözködnek, és nyugudtan megmondhatod hogy neked ezek a nők tetszenek.

2016. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Kit érdekel a táska meg a cipő...

Akinek alapból 462378 pár cipője van, attól én menekülök, mert valószínűleg egy plázacica, akinek a shoppingolás a hobbija. A könyöknél hordott táskáktól meg a víz lever. Nincs nevetségesebb, mikor egy nő próbálja ott hordani, közben meg 10 kg cucc van benne, és majdnem orra esik miatta.

Ha a nekem tetsző nőnek csak 1 pár cipője, és 2 farmerja van, akkor is szeretni fogom, mert nem az érdekel, hogy csak ennyit tudott megvenni. A kevesebb néha több, jelen esetben ez igaz.

Ha te a ruhatárból indulsz ki, akkor nálad fejben nagy gondok vannak sajnos. Vagy csak nem nőttél még fel.


30F

2016. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6osnak nagyon szépen köszönöm a vàlaszt. Épitő jellege melett a korrekt fogalmazàsàért külön. 7esnek is 3/4edében , természetesen a plàza p nekem se tetszenek mert mint îrtam, erdőben egy rally szakaszt az emlìtett tàskàval ha végig szurkolna én nevetnék a legjobban. Arra gondoltam nem mindenhez megy minden:)) Azért vannak különböző szinek formàk méretek. Vagy tévedek? Kb ugy képzelem el mintha valaki egy forma1es autóval indúlna a dakaron:))
2016. máj. 8. 13:58
 9/29 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de én is elgondolkodnék a helyedben, hogy miért érdekel ennyire a nők öltözködése. Nálad ez fétis?

Ezzel nincsen semmi gond, csak jobb vele tisztában lenni.

Bevallom nekem sosem ment az öltözködés, amiket szívesen hordanék, azok túl drágák nekem, így viszont nincs szívem költeni ruhára, mert amit megkaphatok a pénzemért, az úgysem úgy áll rajtam. Szívem szerint mindig ruhában lennék, mert nekem az a kényelmes, a farmert nem csípem, nem is áll nekem jól.

Nem hiszem, hogy van egy konkrét stílusom, bár barátnőim megjegyzik, hogy ez a ruhadarab olyan mint én, vagy illene hozzám, úgyhogy lehet kívülről látszik valami egységre való törekvés.

Szerintem sok sok nő van, akit érdekel hogy néz ki, de ha nap mint nap a te ízlésednek megfelelő barátnőt akarsz, én inkább üzletasszonyokkal kezdenék, akiknek kötelező mindennap a magassarkú, szoknya.

Fiatalabb lányoknál, vagy más foglalkozás esetén szerintem a legelterjedtebb a különböző színű sportcipők, általában farmerrel kombinálva.

2016. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó: nem is vagyok nőies, mert e-bayről rendelek olcsó táskát, és szívesebben veszek új videokártyát vagy merevlemezt a géphez mint alsóneműt brühühü hova bújdossak el szégyenemben?


Ops mégse kell világgá mennem. Igényesen öltözöm kosztüm, magassarkú stb. csak szerintem a minőség fontosabb mint a márka így nem esek hasra egy gucci táskától. A hobbijaim meg több pénzt hoznak mint visznek. Gazdaságosabb mint felvásárolni a fél divatüzletet. Plusz a belső is számít ezért nem kellett társkeresőznöm és már férjnél is vagyok.

2016. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!