Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a vékony és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a vékony és nagyon magas (190) férfi alkat a legelőnytelenebbek közé tartozik a szemetekben?

Figyelt kérdés
Nekem komplexusom van miatta. Maximum olyan 180 cm magasságig teljesen esztétikus a vékonyság férfiakon is, de iyen 190 cm-rel már nagyon szarnak látom...
2017. ápr. 4. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha van elég pénzed, akkor nem.
2017. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Életemben eddig egy pasas fogott meg igazán kívülről és belülről is. Két méter felett volt. Fiatalon szintén vékony volt, de idővel "emberesedett". Istentelenül jó pasi volt, most is az, 60 évesen is az lesz.
2017. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor sportolj,vagy valami és akkor lesz valami tónusod is.Örülj,hogy nem 150 cm vagy pasiként.

Mondjuk ha arcra bejön,onnantól kb. letojom a magasságát,amíg nincs 163 cm alatt-163 cm vagyok-.

2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
A magasság mindig, minden körülmények között előny a nőknél. Minél magasabb vagy, annál jobb, még ha vékony vagy, akkor is.
2017. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát jobb mint egy 170cm-es 50kg-os pasi. Nekem a vékonyság abszolút nem jön be. A magasságod szerintem jó, a testalkatodat pedig te alakítod.
2017. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindkét párom ilyen volt, bár egy testesebb alkatot jobb átölelni, nekem nincs gondom vele :)
2017. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Örülj a 190 centidnek és a vékonyságoddal meg ne foglalkozz, az formálható. Most jobb lett volna, ha 160 cm-nél megállsz a növésben? Na, ugye... Stírölheted a hosszú combú bombázókat az utcán abban a tudatban, hogy neked is lehetne olyan nőd, 160 centisen meg csak a gúnyos kacajaikat hallgathattad volna egyfolytában.
2017. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére akkor magas vékonyként mindig megtaláltam a kivételeket. :D
2017. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de sok nő bukik a magas férfiakra, úgyhogy hajrá!
2017. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Számomra a legelőnyösebbek közé tartoznak a magas pasik. Nincs olyan, hogy "túl magas pasi" :)

Hidd el, a 170cm alatt férfiak sokkal többet szívnak a magasságuk miatt.


28N

2017. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!