Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen hosszan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hosszan szoktatok ölelkezni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a szexuális értelemben vett ölelkezésre gondolsz, vagy a bújásokra is (ruhában)?
2017. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én órákig ölelkeznék. :(
2017. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1:

bármilyen értelemben :)


ja és még kort és nemet is írjatok légy szíves :)


#2:

én is hosszan ölelkeznék, sokaktól hallottam, hogy ők is erre vágynak, 2 exem is ezzel jött, hogy "mennyire jó" :D de 5-10 mp már sok volt nekik, meg sokszor elutasították az ölelést :)

ezért inkább a gyakorlati tapasztalat érdekel, mert elméletben minden szép és jó, de sokszor nem fedi a valóságot :)


24F

2017. ápr. 5. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Legutoljára még októberben ölelt meg a lány, akiért oda vagyok, az olyan 5-6 mp volt, erősen szorított magához, azóta se ölelt meg senki. :( Elég szar ez így.
2017. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon is függ a helyzettől is. Ha szeretem az illetőt akivel együtt vagyok és épp egymással vagyunk elfoglalva akkor akár percekig is szeretek ölelkezni. Viszont volt már olyan, hogy az egyik exemmel már nagyon a végét járta a kapcsolat úgy éreztem már nem szeretem akkor szimplán csak zavart, ha meg akart ölelni.

22/N

2017. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
megölelhetnél már egy magasfeszültségű vezetéket. neked nincs életed ember XD
2017. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lány barátaimmal 5-10-15 perc szokott lenni, attól függ, milyen rég láttunk egymást. Barátnőmmel kb. az egész nap egy nagy ölelés.
2017. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 A mennyiséggel pótolni kell a minőséget. Az internet végtelen a mi felfogásunknak, úgyhogy kitartóan kell gyártani a netszemetet. Szerintem abban reménykedik hogy valaki felfigyel rá és szánalomból elkezd vele beszélgetni. Én csak lapuló nunivadásznak hívom az ilyet. Az összes olyan aki a nicknevét kirakja az ilyen kis figyelemhiányos.
2017. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6:

ki tudja talán egyszer az is bekövetkezik :D

am meg nyugi nem sokáig rontom itt a levegőt :P

lassan szerintem itt hagyom az oldalt :)

még 2-3 levelező társamnak segítek abban amit elkezdtünk és utána lehet nem zavarok tovább :P

küldjek majd pezsgőt? :D

2017. ápr. 5. 22:18
 10/11 anonim válasza:
meleg a kérdező. priviben bevallotta pár napja.
2017. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!