Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban számít hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban számít hogy kinek mekkora az autója? Ciki ha a férfinak kisebb az autója?

Figyelt kérdés
Méret, évjárat, teljesítmény.
2017. ápr. 6. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egy Samaram van.

Bármilyen kocsija legyen a hapsinak, ennél jobbja úgy se lehet

Nahjó, max egy Niva...de hát, az már ritka mint a fehér holló :D

2017. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy őszinte komoly kérdés?

Hol tart a világ Istenem miket gondoltok :)

2017. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom borogass, megint ez a "kocsi nélkül nem lehet nőd/ciki ha kisebb az autóm" van itt mint téma. Fura kérdező nekem se kocsim, se jogsim mégis van párkapcsolatom. Vajon hogy lehet ez?


Tehát az én véleményem az hogy a kocsi mikéntje nem számít.


24/F

2017. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a ciki, ha valakinek annyira kicsi az IQ-ja, hogy ezt a kérdést egyáltalán felteszi (már ha komoly és nem valami szokásos provokatív trollkodás).
2017. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy cég által fizetett BKV bérletem. Annál egy matchbox is nagyobb. :D


Nekem mindegy, én a szüleimtől félévente kölcsön kérem a kocsit, bevásárolok vele előre minden nem romló tárgyból, pl mosószerek, meg amiket nehéz cipelni, stb. Azon kívül a metró nekem jobb barátom, mint a kocsi a reggeli dugóban. Itt Budapesten nem sok jelentősége van, mert kocsi nélkül is könnyű közlekedni.

25L

2017. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a fontos, hogy menjen.
2017. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem néztem és nézem meg senki autóját....


Előbb nézem meg azt,hogy tiszta-e a füle vagy ép-e a fogsora,illetve a modora mindent visz'.


Páromnak anno Trabantja volt - aki meg nagyon el akart venni feleségül valami nagy piros azt hiszem "bika logó"-volt az elején...

- De a pasi haja tar volt,humora semmi és első beszélgetéskor a lábam közé nyúlt -amit én nem igazán díjaztam...még egy ideig futott utánam-de csak azt érte el,hogy hamarabb igent mondjak a jóképű akkor még csóró' páromnak.


dCi 130 All mode 4x4 meghajtás (320 Nm) -2016-os

2017. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7. Párod jól felcsövelt a trabant korszak óta!


Lamborghini a" bikás autó".

2017. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs autóm, a páromnak sincs sőt kocsink jogsink sincs. És hidegen hagyna ha lenne autója
2017. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel, engem hidegen hagynak az autók, egy a lényeg, ne hagyjon cserbe. A nejem viszont nagyobbat vett nekem, csak azért, hogy kölcsön tudja kérni.
2017. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!