Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit neveztek felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit neveztek felnőtt kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor ket fel a problemaikon nem hisztizk. Nyiltan beszelnek mindenrol es kulturaltan

Mikor kozos jovon gondolkodva mindenki tiszteli a masikat, es egyenlo partnerek.

Kb

2017. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kölcsönös megbízhatóságra és érzelmi érettségre épülő, alkalmazkodó kapcsolatot.
2017. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Es nemcsak a bulikon ruhakon jar az eszuk. Nem kirakati kapcsolatban elnek. Ezt azt vettem ezt foztem itt jartam. De ehhez 2 erett szemelyisegu ember kell,akik mar a kapcsolati elvarosaik kozlesevel alakitjak ki a kapcsolatukat.Nemcsak kemia-mukodes szintjen jonnek ossze. De amig mennek a ribis menocsavos fotok a fb-ra addig ezek az emberek kisgyerekek. Tovabba toleransnak empatikusnak csaladcentrikusnak kell lenni. Minden jovobeli tervet mar az ismerkedeskor kozolni kell. Egymassal es kulon eljarni szorakozni. Egymast nem koratozni
2017. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élünk, külön a szülőktől, felnőtt emberként. Szeretjük és tiszteljük egymást, együtt tervezünk. Nyíltan és őszintén kommunikálunk egymással, nincs hiszti/ajtócsapkodás/anyázás, mert nem várjuk meg, amíg az adott probléma/problémák felgyűlnek bennünk, és már csak kiborulás van..., ill. ehhez az is kell, hogy nyitottak legyünk egymás felé; arra gondolok, hogy pl. ha adott szituban nem hallgatna meg, nem értene meg, degradálná a problémámat, nem venne komolyan... stb., akkor asszem én is hisztiznék - sőt, volt is ilyenre példa még az elején, szerencsére már máshogy kezeljük a dolgokat. Ami még fontos: nincsenek játszmák. Ahogy összecsiszolódtuk, fejlődtünk egymás mellett és együtt is, úgy tanultuk meg felismerni ezeket a - néha reflexből, tudatt alatt, néha tudatosan alkalmazott - játszmákat/manipulációkat, amiket szép lassan meg is szüntettünk. Legegyszerűbb példa az őszinte kommunikációra: Régen: "Mi a baj? Semmi (dühösen odavágva)." Szerintem mindenki ismeri, tipikus időhúzós-duzzogós-pitizést/könyörgést/további kérdezgetést váró reakció...

Most: "Mi a baj? Zavar, hogy tegnap este félreérthető poénokat nyomtál annak a nőnek. Nem mintha bármit is jelentene, tudod, hogy ilyen szintű épphogy-flörtök kellenek, és beleférnek mindkettőnk részéről... azért zavar, és azért esett rosszul, mert annak a nőnek nagyon bejössz, és bármikor rádvetné magát, ha tehetné. Ha a legjobb barátnőmmel csináltátok volna ezt, leszarnám, még én is röhögnék rajta, de ezzel a nővel nekem nem fér bele, ezért-azért-amazért." Megbeszélés, megértés, tanulság, satöbbi.

Még egy dolog, ami fontos: a maximális bizalom. Előbbi példámnál maradva; egy pillanatig nem gondolom, hogy adott esetben megcsalna a fent említett nővel... nem ez a kétség a "hatalmas" probléma gyökere, fel sem merül.

Tehát összefoglalva a - szerintem - felnőtt kapcsolat feltételeit: szerelem/szeretet, tisztelet, őszinteség, felnőtthöz méltó komminukáció, bizalom.

2017. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!