Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit tőlem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Megfogta a kezem és magához ölelt, én meg elhuzodtam mert hirtelen meglepodtem és nem tudtam lereagalni a helyzetet.. Másnap gondoltam megbeszéljuk a dolgot, de azt mondta, hogy úgysem lehetne köztünk semmi meg úgy tett mintha nem is próbálkozott volna...
2017. ápr. 7. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira bírom ezeket a kérdéseket. Ennyiből honnan tudjuk? :D
2017. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet akart addig amíg el nem utasítottad


24F

2017. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
Egyértelműen visszautasításnak vette a reakciódat. Most ezek után mégis mit vársz? Elvárod tőle, hogy "megértse", hogy meggondoltad magad? És elvárod tőle, hogy ezt az egészet ne vegye játszadozásnak? Én sem nagyon beszélgetnék már veled azok után...
2017. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul reagálta le a visszautasításodat, ezért sajnos közömbössé váltál számára. Általában az önbizalomhiányos és EGO-bajnok emberek viselkednek így, de egészen más a okból.

Nem biztos, hogy bármit is hibáztál, nem volt egy előre eltervezett dolog, reflex szerűen eltoltad magadtól,számára ez intő jel volt, majd jön a következő.

2017. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akar, és ő hiszi azt, hogy te szórakozol.


Az nem derül ki, hogy csak meglepődtél és nem tudtál reagálni, vagy nem érdekel téged. Mert ha te akarsz tőle valamit, célszerű megmondani, hogy csak hirtelen nem tudtál reagálni és nincs ellenedre a közeledése.

Elég egyértelmű szituáció szerintem, hogy ezek után úgy vette, nem akarsz tőle semmit.


(Én úgy jártam, hogy adtam egy puszit a lánynak, és felkészültem rá, hogy vagy csókba fordul a dolog, vagy eltol magától. Erre elkezdett összevissza beszélni, hogy: "ugye ma szerda van?". :D Na, erre nem voltam felkészülve.)

2017. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!