Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

3 éve láttam utoljára. Egy suliba jártunk 2x volt köztünk csók mert mindig szórakozott velem akkor, egyik nap kézen fogva mentünk meg volt csók is, a másik nap meg nem szolt hozzám csak nézett mit egy múmia és akkor a barátnői beszéltek helyette hogy hagyjam békén. ezt el játszotta velem négyszer, ötödszörre már hiba könyörgött nekem se ő se a barátnői. Meg meg is fenyegetek engem akkor facebookon hogy a sulinál el intézzük, de csak a szájuk volt nagy, én meg le is tiltottam facebookon. Amikkor velem szórakozott ki derült volt pasija. Három éve nem is beszéltünk de vasárnap be jelölt engem facebookon és el kezdtünk beszélgetni újra.

Küldöm a beszélgetésünket amiket beszéltünk, én már nem hiszek neki. https://www.youtube.com/watch?v=Pmvb2w5KuWw



#fiú #nő #SZÓRAKOZIK?
2016. dec. 24. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most is csak szórakozik veled. Az ilyen lányok arra sem érdemesek, hogy szóba álljunk velük.
2016. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

El olvastad végig hogy miket írt nekem?

A haverom szerint le akar húzni pénzel, és lehet szexelni is akar, és az után tudja meg a pasija akkor lesz a baj. Vagy a lányt ki dobja és akkor a lány elkezd zsarolni fogadjam be a gyerekével.

2016. dec. 24. 17:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, anélkül is 100%-ig biztos voltam benne. Most, hogy ezt írtad, már 200%-ig.
2016. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt akarta a lény töltsem fel neki a sim kártyáját 1500 ft Meg még mindig hiányzok neki, küldi a szívecskéket és képeket is küldött magáról, meg találkozna velem. Meg amit a pasija nem tud az nem fáj neki. Szerintetek mit csináljak feküdjek le vele, vagy rósz ötlet? De lehet csak a fecebookon szórakozik velem.
2016. dec. 24. 17:56
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért jó neki hogy szórakozik velem ennyiszer?

Most próbálom el felejteni az egyik lányt mert abba is csalódtam, most meg ez a lány elkezdi előröl.

2016. dec. 24. 18:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta a lány, a pasijával együtt van akkor nem kívánja a pasiját.
2016. dec. 24. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Annyi szívecskét küldök, amennyit akarsz, azt mondok amit szeretnél hallani, csak töltsed folyamatosan a kártyám:)

Azért, nagyon................1500 forint?? Nő lennék, másfél millával kezdenék. 1500-ra értékeli magát????????????

2016. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy ha szexel veled, feltöltöd a kártyáját! Ennél olcsóbb qrvát nem kapsz.
2016. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem egyértelmű? Kihasználni, mert egy féreg. Te meg még el is gondolkodsz rajta, hogy vajon mit akarhat te jó ég.
2016. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hagyd. ne foglalkozz vele, már az írásán látszik, hogy suttyó :D

"mijen" stb...

2016. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!