Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozik velem, vagy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, vagy. Akar is tőlem valamit? Gyors választ, köszönöm. =)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,pár hónapja ismerem. És szombaton egy buliba voltunk,nem mentem oda hozzá.. És ő se hozzám,csak egész este nagyon nézett,amikor az eggyik haveromat közelebb húztam hogy mondjak neki valamit,azonnal ránk nézett,gondolom azthitte hogy smárolunk. A szeme sarkából is nézett,általában ott volt ahol én,ha lent táncoltam őis,és amikor lent a haverjának súgott valamit a fülébe,akkor is engem nézett,amikor táncolt akkor a lábamat,amikor fent voltam,és ült a kanapén,én pedig a barátnőimet kerestem,megláttam a kanapén,és előre dőlve nézett. Sokáig nem beszéltünk msnen,se máshol.. És tegnap pedig beszéltünk,mert azthittem hogy haragszik rám valamiért,mert hogy nem írt rám,meg ilyenek. És mondta hogy hát énse írtam rá,akkor őis hihetné ezt. És szombaon hát volt bennem,és pár dolog kimaradt. :$ És egy sráccal kézen fogva mentem ki,de hogy mikor fogtam meg a kezét,azt nem tudom,és ő háttal volt nekem,hogy ezt hogy látta.. Szóval egész este nézett,és kérdeztem tőle tegnap hogy csajozott? Mondta hogy nem. Kérdeztem hogy mert? Erre ő: Mert nem jöttél oda. Ezek szerint? Már smároltunk is náluk.

17L


2011. ápr. 14. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem szórakozik veled, csak látja, hogy jól elvagy és annyira nem törődsz vele ill. másoknak fogod a kezét és ezért visszavonult. Legközelebb menj oda hozzá, és mond el, hogy tetszik neked (ha tetszik neked) és ez a buli nem úgy sült el, ahogy akartad stb stb.

Érdemes mielőbb tisztázni!

Hajrá!

2011. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És amikor azt mondta hogy: "Mert nem jöttél oda",akkor velem akart csajozni,vagy azért nem,mert nem mentem oda? xD
2011. ápr. 14. 21:12
 3/4 anonim válasza:
az is benne van h fiu.. fiu becsulet.. na meg MERT NEM JOTTEL ODA... :) tutira teged akar.. persze ezt eszreveheted a viselkedesebol.. h mennyire van oda erted, de szerintem ha szemet nem veszi le rolad..komoly a dolog. :) En azt mondom csavard a kis ujjad kore, es vagj bele.! de csk ugyesen ne add konnyen magad:DD hadd errezze h megkell szenvedni erted.. es akk majd tisztel is :)
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is azt jelenti a "mert nem jöttél oda!" kijelentés, hogy veled akart lenni. Legalábbis ebből a szövegkörnyezetből én így veszem ki. Úgyhogy mielőbb beszéljetek, ha akarsz tőle valamit.
2011. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!