Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik párkapcsolatban élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek miért járnak ide?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem az olyan lányokat,nőket akik a párjuk férjük mellett itt szórakoznak.

De az olyan férjeket sem akik itt nyomulnak.


Ennek mi értelme van?



2017. ápr. 7. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Még lenne is értelme a kérdésnek, ha ez egy szexpartnerkereső lenne. :D Bár akkor is oda jár mindenki ahová akar.
2017. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen kérdések miatt "járok" ide:p
2017. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Miért zárja ki egymást a kettő, el tudnád magyarázni?


24N (párkapcsolatban:))

2017. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológiából szereztem diplomát. Érdekel más emberek lelki világa, a gondolkodása, az élete, a problémái, a véleménye. Szeretem a magamét is megosztani. Ezen az oldalon olyanokkal is találkozom, akikkel egyébként a való életben nem- a magam kis szociális burkából néha azért jó dolog kitekinteni, amikor nem csak a Budapesti, diplomás, művelt, minimum 4 nyelvet beszélők rétegével találkozom, hanem az úgymond "mezei" munkásember életét és gondolkodását is megismerhetem. Enélkül valószínűleg eltorzulna a világnézetem- így is kicsit torz, de talán az oldal segítségével a realitások felé billentem vissza. Plusz alapból, ha valaki olyan problémával, kérdéssel áll elő, amiről úgy érzem, hogy tudok segíteni, akkor szívesen megosztom a tapasztalataim, javaslataim, a jó ügy érdekében. Ez az én kis jótékonysági hobbim :D
2017. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Rongyrázás miatt. Miért?
2017. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Mert ez nem társkereső.
2017. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted? Nyilván mutatja a kapcsolatuk milyenségét, ha itt lógnak. Akinek nem inge, adja másra!
2017. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Csak.
2017. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Talán azért, mert szívesen adnak tanácsot az olyanoknak, akik azért írnak ki kérdést, hogy segítséget kapjanak?

Vagy szerinted hogy kellene?

A sok lelki sérült egymást húzza le, vagy osztogassanak egymásnak beteg tanácsokat?

2017. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Látom értetted az iróniát. Nézd meg a kulcsszavakat... :)
2017. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!