Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jó egy párkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó egy párkapcsolatban? Miért járnak egymással az emberek? Mi az értelme?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biológiai, kémiai, evolúciós vagy érzelmi okokat kérsz?
2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Majd egy másik életben írok róla egy kb. 1000 oldalas disszertációt és elküldöm neked, jó?
2013. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

"Mi a jó egy párkapcsolatban?"


Az hogy ismerem őt kívül belül, és elég csak a szemébe néznem és tudom mire vágyik.


"Miért járnak egymással az emberek?"


Mert szeretik egymást, és mert párosan szép az élet.


"Mi az értelme?"


pont az amit eddig leírtam.

2013. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon sajnállak, ha ezt nem tudod , mert ez azt jelenti, hogy te nem családban nevelkedtél.

Itt egy csomó olyan közhelyet lehetne csak leírni, ami sokaknál leírva kicsapná a biztosítékot, de nélkülük rendkívül szomorú lenne az élet.

Egyedül az ember, ha ront, akkor vége. Ha van társad, testvéred, szüleid, van kire támaszkodni, vagy esetleg tőled kérhetnek segítséget. Van olyan fogalom, hogy szerelem. Nem tudom hallottál e róla. Valakinek adni valamit. Mondjuk szeretetet! ez jó érzés. Nem tudom éreztél e már ilyent. Gyerekeket nemzeni és felnevelni. millió örömet és aggódástömeget jelent. Félteni valakit, érte mindent megtenni. Éreztél e már valaha ilyent?

Idős korban nem egyedül élni az életet, nem aggódni, hogy most mi lesz, mert van kivel megbeszélni a dolgaidat. A gyerekek sikerének az unokák kedvességének örülni. Gondolsz e ilyenre. Láttál e már idős nénit, és bácsit kézen fogva átmenni az úttesten egymást segítve.

Nem folytatom! Gondolkozz! Ha ezek nem jelentenek neked semmit, akkor egyedül maradsz! Akkor mi értelme van az életednek. Ha bármid van, kivel örülsz együtt? Egyedül?

Egymagad? BRRRRR!

2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
en azt elvezem legjobban a kapcsolatomba, hogy rendithetetlen nyugalmat biztonsagot erzek amikor a baratommal vagyok. Megszunik az osszes gondom, kikapcsol a kulvilag. :) jo erezni hogy valakinek pont olyan fontos vagy (v meg fontosabb vagy) mint neked o.
2013. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!