Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan fiúkról és lányokról akik részegen hatalmas dumagépek és ismerkednek veletek de másnap józanul meg sem mernek szólalni?

Figyelt kérdés
Pl részegen mindenkivel nyitottak viccelődnek beszélgetnek ölelgetnek másnap vagy harmadnap meg ha meglátod őket az utcán vagy találkozol velük akkor meg sem mernek mukkanni :D Ez csak szerintem nagyon vicces? Ismerőseim 60-70%-a ilyen. Részegen rbanc mód ON utána meg pironkodik meg kussol mert meg sem mer szólalni.
2017. ápr. 8. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy ez természetes jelenség. Az alkohol oldja a gátlásokat. Én is ilyen vagyok.


18/L

2017. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor a piára tudja fogni.... Alapból meg nyúl
2017. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
nem gondolok sem jót, sem rosszat. Normál dolog, ha iszik az ember, és utána bűntudata van egy-egy józanon kínossá váló szitu miatt. Persze vicces, hogy ilyenkor zavarban lesznek egyesek :D
2017. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is vicces :D De lehet csak azért mert én józanul is ugyan olyan vagyok más meg mint egy kiscsoportos óvodás
2017. ápr. 8. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Attol,hogy valaki ilyen nem hinnem,hogy egybol riban.c..


En is zarkozott csendes lany vagyok inkabb,ha pedig iszok tobbet beszelek bartabb vagyok,de ez meg nem jelenti azt,hogy barkivel lefekudnek es a tobbi...

2017. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát még ha csak kiscsoportos óvodássá fejlődnék vissza... Én retardált kiscsoportos ovis leszek :D
2017. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez is az egyik oka, amiért nem tartom sokra az ivászatot.
2017. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baccus, mennyi hülyeséget hordtam össze piásan?:) Most, így józanul mit is mondhatnák ezek után?
2017. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!