Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban megismertem egy férfit, és másnap már írt is nekem, hogy hogy vagyok. Akkor biztos hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy kicsit gyerekes a kérdés, de nem tudom eldönteni, mert facebookon írt én ott soha nem ismerkedek vagy beszélgetek új emberekkel :D

Ez a neten beszélgetés nem az én műfajom. 25 felüli egyébként.

Szóval ilyenkor csak ismerkedni akarnak, vagy csak azért írt mert nincs más dolga. Vagy fiúk ti miért szoktatok ilyet csinálni? :D

Normális válaszokat légyszi, köszönöm :)


2016. okt. 23. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Akar valamit, leginkább szexet
2016. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:
Biztos, hogy akar tőled valamit.
2016. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megismerkedés hogy történt....milyen stilusu beszélgetés volt vagy volt e szex ....Volt e valami ami megfoghatta benned?
2016. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Buli alkalmával találkoztunk, sokat beszélgettünk, értelmes dolgokról (ami tetszett) de semmit nem történt közöttünk!

1 találkozás alkalmával nem tudom megállapítani hogy bejöttem-e neki...

2016. okt. 26. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
"sokat beszélgettünk, értelmes dolgokról (ami tetszett)" barátkozni vagy kapcsolatot is akarhat ezek alapján szerintem. Elöző voltam.
2016. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Volt egy baráti, tartalmas jó estétek, nyilván azért írt, mert szeretné folytatni veled az ismerkedést.

Házassági tervek ilyenkor még nemigen lehetnek a fejében, ne fogd vissza magad.

Ha nem a műfajod a netes társalgás, írd meg neki azt is, abból baj nem lehet.

2016. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!