Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus nektek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus nektek egy ilyen lány? Vélemény?

Figyelt kérdés

szereti az állatokat, természetet. védi is őket ( több állatjogi és környezetvédő szervezet tagja/aktivista).

háborúellenes, pacifista.

úgy gondolja, hogy mindenki egyenlőnek/szabadnak születik, de ha valaki másokat bánt ( testileg v. lelkileg) azokat az embereket gyűlöli.

elítéli a politikát, egyáltalán nem foglalkozik vele.

érzékeny és érzelmes nagyon.

Szeret másokon segíteni.

Ezek mellett egyetemre jár (gyógyszerésznek tanul)


2017. ápr. 9. 10:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Hippi/SJW? Nem.
2017. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Elsőre jól hangozhat, ám a túlzottam megszállott (aktivista), szélsősége nézeteket valló (bármilyen irányban) emberek számomra taszítóak lehetnek...
2017. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Majdnem tőkéletes. Kár hogy gyógyszerésznek tanul.
2017. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Aki így írja le magát, az általában szélsőliberális és embergyűlölő. Ha mégsem így van, akkor viszont szimpatikus.
2017. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem szimpatikus ne haragudj.
2017. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Aktivista vagy saját állításod szerint, de nem foglalkozol politikával? Ez hogy jön össze? Gondolom legalább vega vagy, vagy vegán, ugye? Vagy csak a cuki cicákat véded?
2017. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy femináci, akkor szimpatikus vagy, maximum a vérjobbereknek nem, de úgyse akarnál olyan alacsony értelmi képességű férfiakkal összejönni, úgyhogy mindegy is.
2017. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Majd kinövi a világmegváltást néhány pofon után és lehet belőle normális ember.
2017. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 BlackSword ***** válasza:
13%
tipikus narcisztikus pszichopata...
2017. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem tetszene. Nem vagyok ekkora természetvédő, nyilván, nem szemetelek, meg ilyesmi, de nem vagyok olyan, hogy a használt papírt elteszem, hogy nyomtassak a másik felére is azért, hogy védjem a fákat. Emellett nyilván vegán, meg bio a lány, ami kimondottan idegesít, és feszültségforrás lenne. Emellett én szeretem követni a politikát, és a közéletet, és szeretek róla beszélgetni is. Ezek miatt nem lenne szimpatikus a csaj. 23/F
2017. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!