Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az erdélyi (kalotasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az erdélyi (kalotaszegi/csángó/székely) és a kárpátaljai magyar lányok? Kedves, szimpatikus közeledés mellett: könnyedén nyitnak (nyitottabbak) az anyaországi férfiak felé?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szól, akik jártak már kint, vagy ismernek erdélyi, kárpátaljai hölgyeket.

2017. febr. 20. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen minden lány legfőbb vágya, hogy 1000 km-re élő, távkapcsolatos párja legyen...
2017. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te ott laksz, az ott élők nevében beszélész, vagy csak úgy felindulásból pötyögtél valamit?! Nem tettem neked semmi rosszat, még csak azt sem tudod ki vagyok, kímélj meg ettől a stílustól.
2017. febr. 20. 11:21
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor csak a te kedvedért: költözésről hallottál már? Ilyen esetekre (is) találták ki! ;)
2017. febr. 20. 11:22
 4/13 A kérdező kommentje:
"Kérdésem azokhoz szól, akik jártak már kint, vagy ismernek erdélyi, kárpátaljai hölgyeket."
2017. febr. 20. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt kolis szobatársnőim csángók, illetve egyik legközelebbi barátnőm kárpátaljai. Minthogy mindannyian Budapesten vagyunk, így értelemszerűen a többezer km-es távolság nem igazán faktor az ismerkedésben :) Néha hazautaznak hosszabb időre az ünnepekkor, de egyébként az év nagyobb részét itt töltik. Ezt csak az első válaszolónak.


Kérdező, az én meglátásomban pontosan ugyanolyanok, mint bármelyik másik lány. Vannak dilisebbek, akikkel egyszerűen képtelenség normálisan ismerkedni, vannak nyugisak, de általánosságban azt tudom mondani, hogy akiket én ismerek, ők mind kis falukból érkeztek, és a vallásosságot nagyon beléjük nevelték (bakker, volt párszor, amikor egy jól átbulizott éjszaka után, mintha mi sem történt volna, másnap vasárnap lévén, reggel korán keltek és mentek a legközelebbi templomba- 20 évesekről beszélünk, könyörgöm). De persze, ez nem általánosítható mindenkire, csak mondom, akikkel engem zárt össze a sors, ők ilyenek voltak.


Egyébként van közöttük zárkózott, van közöttük nyitott is, én nem mondhatnám, hogy létezik egy általánosítható kép a külhoni lányokat illetően (én vajdasági vagyok, és jé, minő meglepetés, nem ugyanolyan ott sem ám minden lány).

2017. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oh, és azt hozzátenném, hogy a kérdés szempontjából releváns választ adjak: azért minden párkeresőnél igencsak nagy faktor az elérhetőségi kérdés, tehát akik itt vannak Budapesten, ők itt ismerkednek, minthogy ritkán járnak otthon, ezért nem is nagyon foglalkoznak ottani fiúkkal. Ha otthon lennének hosszabb távon, akkor nem hiszem, hogy csak azért pozitívabban viszonyulnának hozzád, mert te "anyaországi" vagy. Ha szimpi lennél bárkinek, akkor gondolom ez nem lenne mindenkinél akadály.
2017. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hallotam olyat, hogy a kintiek sokkal "rámenősebbek" (igen, akár a vajdaságiak is) és (értelemszerűen kedves közeledés mellett) szívesen nyitnak anyaországiak felé!


Köszönöm utolsó, hogy ilyen kimerítően írtál, de őszinteségeddel (azon kevés lánnyal szemben, akikről írtál) kicsit elvetted az ember kedvét tőlük, azt gondoltam (bár akik kint maradtak, rájuk talán nem annyira igaz ez), hogy ők kevésbé bulizós típusok.


Egy nagyváros sokakat "megmérgez"! ^_^

2017. febr. 20. 11:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha esetleg nem lenne tiszta: nem kedvelem a diszkós, party-s, állandóan ökörködős, kocsmázós, nagyvilági embereket. :)


Nem is konkrétan velük van baj, hanem azzal, hogy ezt "igénylik". ^_^

2017. febr. 20. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

7: nem mindenki bulizós, vagy diszkózós, de pont ez az- ugyanúgy, ahogy itt bármelyik lánynál, ugyanúgy a kintiek közül is millió fajta van, senki sem ugyanolyan. Van, aki ilyen, van, aki olyan. Valaki szeret bulizni, valaki nem.


Egyébként, azért az, hogy a 3 év kolis időszak alatt elmentünk kemény kétszer diszkóba, nem hiszem, hogy nagy megrontás lenne :D Nálunk a "bulizás" inkább abból állt, hogy összegyűltünk valamelyik szobában többen, iszogattunk, beszélgettünk, bolondoztunk, néha társasjátékoztunk. Az is tud ám fárasztó és hajnalig tartó lenni :)

2017. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rámenősség alatt talán azt kellenen érteni, nekik muszáj érvényesüljenek az adott országban, mivel kisebbségnek vannak számítva, ha nem törtető akkor sok mindenben hátrányt szenved, a suliban is például, így más a temperamentumuk mint az anyaországi magyaroknak. Nyitottabbak barátságokra és emberi kapcsolatokra, viszont pasizás szempontjából szerintem nem azok, ha egy külhoni magyar lánnyal akarsz ismerkedni neked kell kezdeményezni, mert ritka kivétel, hogy ő kezdeményezzen.
2017. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!