Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak teszt, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak teszt, vagy tényleg le akart koptatni?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szórakozóhelyen odamentem egy lányhoz, akivel 1-2 percet beszélgettem, de azt mondta, hogy van barátja. Ez eddig oké, facebookon megtaláltam, a profilja alapján nincs barátja, szóval nem jöttem be neki. Viszont abban a pár percben, míg beszéltünk a keze végig a vállamon volt. Ez jelenthet valamit? Már nem először fordul elő velem ez és felmerült bennem, hogy talán csak valami női teszt ez. Nyilván, ha a keze nem lett volna végig a vállamon, akkor egyértelmű lenne, de így azért elgondolkodtatott, hogy lehet, hogy érdemes lenne tenni még egy próbát... Ti voltatok már hasonló helyzetben? Van róla tapasztalatotok?

2017. ápr. 9. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hihetetlenül fog hangozni, de nincs törvénybe foglalva, hogy facebookon be kell számolni mindenről.. Nekem sincs kint, hogy párkapcsolatban vagyok.
2017. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos ez is, de kifejezettem ki van írva, hogy egyedülálló és semmi szív, meg szeretlek, meg hasonló nincs a kommentek között, se olyan kép, ami arra utalna.
2017. ápr. 9. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, 5 éve boldog párkapcsolatban élek, és még közös fotó sincs fent, nem hogy szivek meg szeretlekek.
2017. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
74%
#1 és #3: Annyira faékek vagytok, hihetetlen. Megint a kérdés bagatell részével foglalkoztok, de szívesen felsötétítelek titeket. Szóval ti, párkapcsolatban élő nők tapiztok-e vadidegen faszikat egy buliban, olyanokat, akiknek amúgy látszólag nagyon bejöttök, ha párkapcsolatban vagytok?
2017. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Végre! Köszönöm.
2017. ápr. 9. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos le akart koptatni.
2017. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "véletlenül se gyere közelebb haver" jelzés xD
2017. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És még a nők gondolnak túl mindent :D

Nem baj, tetszik, ne csak nekünk legyen hibánk:D


Válaszolva: Az, hogy hozzádér, nem jelent semmi különöset. Legfeljebb annyit, hogy tetszel neki, de hát van barátja.

2017. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kell eztet túlkombinálni.


Ha azt mondta, hogy van barátja... akkor vedd úgy, hogy van barátja.

Ha igaz, akkor azért, mert tényleg van. Ha meg nem, hát akkor vagy egy hazug ember, vagy tényleg hótt egyszerűen csak nem jössz be neki (mindkét eset kizáró ok - nálam legalábbis).

2017. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy ember,az egyik kezével megfogja a vállad,főleg tartósan vagy beszéd közben,Ő ilyenkor Téged,magad alá helyez(nem feltétlenül rossz szándékkal pl;tanár-diák, mester-tanítvány).Hasonló dolog ehhez pl amikor koccint két ember.Amelyik feljebb tartja a poharat amikor összekoccan a két pohár,az dominál (vagy csak próbál).
2017. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!