Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a ha a pasidat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a ha a pasidat leteszteled?

Figyelt kérdés
Hűség terén gáz a masiknak az ember párját letesztelni?

2016. dec. 4. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, gáz, hogyha ennyire nem bízol a saját pasidban.
2016. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz, hanem undorító.
2016. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de egyszer jönnék rá ilyenre, hogy tesztel a párom, többé nem kéne tesztelnie, mert továbbiakban, nem lenne a párom.
2016. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Gusztustalan szerintem
2016. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Szerintem felesleges... a tesztprogram folyamatosan fut, az általános elnevezése pedig: élet.


Legalábbis nálunk ez így van. Mindig vannak kihívások, élünk a lehetőséggel vagy összetartunk. És nem hiszem, hogy más pároknál ez másképp lenne, mert még a legjobb nőnél/férfinál is van jobb, kívánatosabb, kiválóbb, csábítóbb...

2016. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
82%

Ezt komolyan kédezed? Persze,hogy gàz. Meg jó ocsmàny.

Ha nem bízol benne,akkor keresd meg az okát és kommunikálj vele,de ezt a minősíthetetlen viselkedést hanyagold.

2016. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem egyáltalán nem zavarna ha megpróbálná. Hogy miért? Mert tudom hogy átmennék a teszten. Egyszer vagy kétszer eljátszaná, aztán megnyugodna. Az ilyesmin mindig azok vannak a legjobban felháborodva, akik tudják hogy belebukhatnának, vagy akiknek amúgy is van már valami takargatnivalójuk. Ezt jó ha tudod.
2016. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálam egy életre elvágnád magad.
2016. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
ez azt jelenti, hogy nincs bizalom, és az gáz, igen :(
2016. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Én pont ugyanígy gondolom mint ahogy valaki írta már előttem is.

Nem tartom gáznak mert átmennék a teszten.


Akik a bizalomról beszélnek azoknak lenne egy két gondolatom : bízni valakiben vagy valamiben csak úgy lehet ha már bizonyított :) (na jó úgy sem teljesen, tudom tudom ....én már csak ilyen bizalmatlan vagyok)

Gondolom nem bíztok meg ti sem minden emberben, akkor ha valakit közelebbről ismerek még nem azt jelenti hogy automatikusan meg is bízom benne, és hogy automatikusan tudom hogy bizonyos helyzetekben ő hogyan viselkedne.

Bárcsak így lenne, az nagyon jó lenne,mert akkor sok ember rengeteg csalódástól kímélné meg magát. De sajnos ez nem így működik.

2016. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!