Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideje lenne annyiban hagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne annyiban hagyni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, buszon szoktunk együtt utazni. Mindig beszélgetünk, mondhatni egy hullámhosszon vagyunk,egymás mellett is ülünk amíg tart az út, de nem jutunk A pontból a B-be. Nem keresett fel, nem mutatta eddig konkrét jelét hogy érdeklődne úgy.

Csak élőben beszélünk, ismerősök vagyunk közösségiken.. Mivel igen türelmes vagyok ezért várok, csak azok a beszélgetések tartják bennem a 'lelket', hogy hátha egyszer feljebb is lépünk. Legutóbb egy hónapig nem láttuk egymást, és nem felejtett el, jött érdeklődni hogy miújság stb. Amikor a legeslegelején beszéltünk, elkérte a nevemet is, mondván megjegyez. Nyilván ha annyira nem kívánná a társaságom nem jönne csevegni, meg sztorikat mesélni, simán elfordulhatna, vagy csak köszönhetne és kész. De nem teszi, hanem nagyon közvetlen.

Lassan 3 hónapja szarakodunk, és őszintén kezdem megunni mert csak a saját becsületemet ásom alá azzal hogy folyton én megyek utána (járhatnék más busszal de pont miatta járok azzal) Beszélgetünk, de nem lépünk tovább. Ti mit gondoltok? Fővárosi vagyok,persze millió lehetőségem lehetne ismerkedni, de itt leragadtam, mert nagyon megismerném de..:D (sose vagyok tolakodó meg nem zaklatom)

19/l



2017. ápr. 10. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem számítanék tőle már ennyi idő után semmilyen közeledésre, elkezdenék ismerkedni másokkal, aztán ezt elejteném neki egyik buszúton.
2017. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Mi az a 3honap mi 3-4éve szarakodunk :P

Ma furi dolog volt velem egy közös ismi mondta miért nem jàrsz a "bélàval"mondtam nője van..pont ott jött meg is mutattam neki-nem ismerte sose làtta..néha azt gondolom béla csak kitalàlta hogy kapcsolata van?passz..lehet a közös ismit kérte meg faggason ki?

2017. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Barinőm is ezt mondja akadjak màr le rola keressek olyat aki keres is engem vagy ha meg akar szerezni tesz lépéseket..valahol igaza van.. csak időpocsékolàs jàtszmàzàs
2017. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Van egy ismerősöm akik a gimnáziumban sülve főve együtt voltak egy sráccal, de csak beszélgettek, osztálytársak voltak. Nem csűrték csavarták a dolgokat, legjobb barátok voltak. A srác általában hazakisérte a lányt, együtt tanultak néha (mint valami amerikai film), de semmi több. Aztán már a szülők is kezdték furcsállani. Na ez így ment még 3 évig. Aztán a srác egyszer mikor hazakisérte, odállt a lány anyjához, hogy elég jól megismertem a lányát barátként, szeretnék többet is tőle.

Azóta házasok és két gyerekük van.

Ritka az ilyen, de létezik. És nem az őskorból való a sztori.

Akik le szeretnének pontozni --> nem célom mást félrevezetni. Köszi 👍

Neked Kedves Kérdező, csakis kitartást tudok kívánni! Ha bejön, te is megkérdezheted tőle, hogy jól értelmezed e a jeleit, vagy maradjatok csak barátok.

2017. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4.: Miért az anyjának kell bejelenteni, ezt nem értem? Ez a lány döntése.
2017. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Wait! Ha esetleg te hívnád el egy randira? Ne már, hogy belehalj! :D
2017. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
4-es persze a mai fiatalok nem igy csinàljàk !:DKérdező sztem beszélgető partnernek tart !Ha annyira akarna többet akkor màr elhivott volna randizni!
2017. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!