Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm és a sportolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm és a sportolás?

Figyelt kérdés

Barátnőm állandóan mondja nekem hogy igy meg úgy nincs meg elégedve az alakjával, meg egyéb jelzőket használ magára.

De sportolni nem akar semmit, hiába mondom neki én is, mindig csak mondja hogy lusta hozzá, meg nincs ideje rá. Pedig ideje az lenne, de inkább lustálkodással és egyéb dolgokkal tölti, amihez inkább kedve van.


Ti kapcsolatotokba is van ilyen? Hogy lehetne rábírni hogy sportoljon valamit?


2017. ápr. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én is ilyen vagyok, nagyon nehezen veszem rá magamat, hogy néha elmenjek sportolni, az a gond, hogy a barátom csak szóban támogat, tettekkel nem. Tehát nem segít abban, hogy egészségesen étkezzek, eszi mellettem a cukros, zsíros kajákat, mivel én is imádom ezeket, elég nehéz ellenállni, illetve hiába hívom, hogy jöjjön velem sportolni, nem jön, pedig sokkal könnyebb lenne együtt.
2017. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Támogatás nálam megvan. Én sportolok, próbálok egészségesen étkezni. Néha nem tagadom meg az édességet, az igaz. Próbál néha ő is egészségesen étkezni, de mindig csak a hirtelen fellángolás van meg. Két nap és minden a régi...
2017. ápr. 10. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor például ülj le vele és normális hangnemben kérdezd meg, hogy miben tudnál neki segíteni
2017. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sportolás olyan, mint egy függőség, ha megtalálja az ember a neki tetsző testmozgást. Én azt javasolnám, hogy próbáld kipuhatolni, mihez lenne kedve. Sok lány szereti a fitness-t, jógát, különböző táncokat, de a rúdtánc is nagyon felkapott mostanában. Nekem az utóbbi jött be, amiatt kezdtem el más, kiegészítő edzést is. De akár a küzdősportot is ki lehet próbálni, nagyon sok ingyenes bemutató van mostanában mindenből (én is járok sportnapokra bemutatózni mostanában). Aztán ha valami megtetszik neki, akkor meg lehet lepni egy ajándékbérlettel, utána már megy magától a dolog :)
2017. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!