Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még természetes?

Figyelt kérdés
Általában miután önkielégítést végzek nagyon fáradt vagyok és még másnap is. Ez nagyon nem zavarna de van egy nagy baki. Az, hogy versenyszerűen sportolok és nagyon sokat számít nekem, nem akarom abbahagyni a sportolást. De önkielégítés után az állóképességem óriási zuhanásnak indul és nem tudom teljesíteni az elvárásokat. Már próbáltam magamat visszafogni akkor rögtön feljavultam de aztán nem bírtam tovább.Beszéltem már erről csapattársaimmal is és ők azt mondták, hogy ennyire nem lesznek fáradtak tőle.Egyébként 14 éves vagyok és fiú.

2012. jún. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De miben fáradsz el? Én naponta 6-szor kiverem még sem estem még össze.
2012. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 te egy állat vagy!:D
2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy 5x vagy 1x verem utána ugyanolyan fáradt vagyok... :/
2012. jún. 19. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem t'om, én is ráhúzódok jópárszor a multikultira egy nap, de nem vagyok fáradt utána :D
2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolóknak valóban nem ajánlott az önkielégítés sportesemény a előtti 24 órán belül. Ezt éreztem magamon én is, ennyire viszont valóban nem szokás kifáradni. Önkielégítéstől legalábbis biztosan nem, szex után egész más, ott voltam már úgy, hogy a bemelegítés után össze tudtam volna esni...
2012. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor eltiltom magamtól a dákómat még egy hétre. :D
2012. jún. 20. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!