Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetnék egy laza közvélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék egy laza közvéleménykutatást?

Figyelt kérdés

Harminc vagyok, férfi. A szüleim és a közvetlen családom eltemettem 20 éves koromig, betegség, vagy öregség okán. A pénzem három hosszabbtávú kapcsolat családdá konvertálására fordítottam. Ezután 4 évig kűzdöttem, hogy ne kerüljek az utcára. Annak ellenére, hogy segítségem sose volt, megnyertem minden csatát, legyőztem minden akadályt elkerültem minden buktatót és felkapaszkodtam legalább életszínvonalban oda, ahonnan újra tudnám kezdeni. Megismertem egy lányt bele szerettem, a kémiát már a sav-bázis reakcióknál gyakoroltuk, de úgy néz ki, pofára fog ejteni. Nem gondoltam, hogy el fog jönni ez az idő, de most érzem úgy, hogy kezdek összetörni. Mint amikor egy kis kavicsfelverődéstől a szélvédő egyre "pókhálósabb" kezdene lenni. Az okokat tudom, nincs mit feltárni, csak azt szeretném kérdezni, mit csináljak. Vághatok eret, lógjak, harcoljak tovább, mit csináljak ? Felszabad már adnom ? Meddig kell még kitartanom ? Sajnálom ezt az egészet. :(

30/f


2017. ápr. 10. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól sirám, amiben te a szenvedő alany vagy, de azt nem tudjuk, hogy miért megy tönkre a negyedik párkapcsolatod is.

Mindent szabad, a te döntésed, fel adod-e.

2017. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen miért, nem a nők miatt siránkozom, csak ez volt az utolsó csepp úgy érzem. Azzal van a bajom, hogy nem billen a mérleg nyelve semerre. Ma jobbítok, holnap tönkre megy. Holnapután elcseszek valamit, másnap megjavítom. Úgy érzem emiatt egyhelyben toporgom és nem haladok sehová. Se boldogságom, se nyomorúságom és ez egyrészt elszomorít, másrészt röhögnöm kell magamon. Ez már pszichiátria gyanús ?
2017. ápr. 10. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy kell a külső segítség, menj el pszichológushoz, vagy pszichiáterhez.
2017. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy valaha kelleni fog, de lehet, hogy az lenne a legjobb. Kikerülnék már középről, úgy érzem ott végem van.
2017. ápr. 10. 18:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy minden válaszért hálás vagyok, mindenkinek zöldet adok.
2017. ápr. 10. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, ugyanabba a hibába esel, mint én is tettem. Mindent kézben AKARSZ tartani. Mész, csinálod, és közben nem figyelsz... És a negy hajtásban elhullanak mellőled az emberek. Hagyj magadnak némi pihenőt. Nem kell mindent okvetlenül neked megoldani. Állj le, és várd meg, "mit dob a gép", mert nem építhetsz fel te egyedül egy világot. Hidd el, ha túlerőltetsz dolgokat, bele fogsz rokkanni.
2017. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen igénybe venni pszichológus segítségét.

Először is önmagad szeretetén kellene dolgoznod. Utána könnyebb lesz olyan kapcsolatot kiépíteni,ahol szeretetet találsz és nem hátba támadást.

2017. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj elárulom neked az élet ilyen!

Pont,hogy nem kell soha feladni.


Nálunk is volt két daganatos betegség reménykedtünk,hiába...

Munkahelyváltások,Betörés...

Új betegségek ...

stb....


Tudom elfáradsz,de ennyi -másnap fel kell állni!

Olyan társ kell aki felfelé húz és nem olyan aki lenyom!

2017. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén pszichológust javaslok, nagyon sokat tud segíteni. Írod: tudod az okokat, de hidd el, egy mélylélektani terápiában még több okot találnál, mert amit az ember házilagos módszerekkel fel tud tárni, az csak a jéghegy csúcsa és a megoldás a mélyben keresendő. Tapasztalat.
2017. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelen munkámból adódóan sok időm van gondolkodni mindenféléről. Sokat foglalkoztam önismereti kérdésekkel, és az életem vizsgálatával. Lehet ez tartott eddig. Sajnos nem vagyok szakember. Kösz mindenkinek. Keresek valakit.
2017. ápr. 10. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!