Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy srác csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy srác csak érzelmi alapon akar szexbe és párkapcsolatba bonyolódni? Miért ítélik ezt el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan, ki ítéli el ezt?
2017. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy lány.. aki amolyan kiszemelt volt.
2017. ápr. 10. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azért, mert csak qrni akart.

30/f

2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Más az emberek értékrendje.

Tőlem piros pontot kapsz, mert ilyen vagy. Én sem értem, hogy lehet nem érzelmi alapon szexelni.

2017. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van, aki így, és van, aki úgy. Ő pont "úgy" akart, én meg csak így tudok, mint Te is.

A csaj sem "ítélt el" szerintem, csak a tudtodra adta, hogy neki tőled ennyi kell. Mennyivel jobb lenne a világ, ha ezt sok "férfi" is ugyanígy, korrekten tisztázná!

2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok kifogtal egy qrvat es altalanositgatasz. Nem a lanyok panaszkodnam allandoan, hogy senki se veszi oket komolyan? Ja, de... aztan vannak ezek a nonek nem nevezheto emberkek...
2017. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj,sőt... én is csak így tudok,igaz lány vagyok :)
2017. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy
2017. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!