Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők értitek ezt? Most valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők értitek ezt? Most valami rosszat csináltam ezzel?

Figyelt kérdés

Először is van egy kábé korombeli (19) lány akit sokszor szoktam látni itt az egyetemem közelében aki már régóta tetszik mert nagyon szép és különlegesen öltözködik és olyan jó benyomást kelt az egész lány. De még nem gyűjtöttem bátorságot, hogy valahogy szóba elegyedjek vele. Flörtölni próbáltam de az sem ment, rám néz majd félre és ennyi.

Viszont pénteken pont a telefonomat nyomkodtam, jöttem kifelé és valaki írt nekem valamit aminek nagyon nagyon megörültem, igazából lényegtelen hogy mit a lényeg hogy örültem nagyon és mosolyogtam is magamba. Aztán sétállgattam néztem az üzit meg vigyorogtam még mindig és egyszercsak felnézek oldalra és jött mellettem a lány a barátnőjével én meg néztem és rámosolyogtam ahogy elhaladtunk egymás mellett igazából önkéntelenül is.

Aztán utólag gondoltam rá hogy milyen kis pajzánul rámosolyogtam a csajra lehet nem kellett volna?


Aztán tegnap mikor láttam nagyon nézett engem pedig nem szokott, mikor viszonozni szerettem volna elnézett tök másfele és mintha magába mosolyogott volna de többet nem is nézett rám már, ma pedig ismét (mondom hogy sokszor látom) amikor megláttak a barátnőjével összesúgtak és nevettek.

Most nem tudom mit csináljak mert hülyén érzem magam. Nagyon gáz lettem a szemében vagy mi? Vagy miért ilyen most? Ötletem sincsen hogy egyáltalán van egy fikarcnyi esélyem-e nála vagy nincs? Egyébként helyesnek mondanak és azt is mondták már, hogy szép a szemem és a mosolyom is (megvannak a fogaim meg ilyenek nyugi) de a lánynak eddig láthatólag nem jöttem be és nem hiszem, hogy egy mosoly ezen változtatott volna bár lehet tök elrontottam?


2017. ápr. 11. 19:41
 1/7 Bad G-Sus ***** válasza:
34%
egy senki vagy a szemében továbbra is :D menj oda és beszélj vele.
2017. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha senki a szemében akkor miért menjen oda? :D
2017. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bad G-Sus ***** válasza:
51%
ez a kérdés ez most ez komoly ez?
2017. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normális válasz esetleg?
2017. ápr. 11. 21:12
 5/7 Bad G-Sus ***** válasza:
semleges vagy a szemében,talán minimálisan szimpatikus..de többet is kideríthetnél ha beszélnél vele mondjuk
2017. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mosolyod megfoghatta :)

Velem is megtörtént már, hogy egy ugyanilyen "hülyeségből" fakadóan (valami viccesre gondoltam) random rámosolyogtam egy férfira, volt belőle is egy randi, mert lépett és igazából imponált, hogy bátor volt és szimpatikus voltam neki.

Szóval legyél bátor, mosolyogj továbbra is nyugodtan rá :) :) És embereld meg magad, lépj oda és mondd meg neki, hogy szimpatikusnak és csinosnak találod, szívesen megismernéd jobban (nem kell túlgondolni a mondanivalót, az őszinte indok a legjobb :) )

Sok sikert!

2017. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig nem nagyon vett észre, nem figyelt fel rád, de azzal, hogy így rámosolyogtál, felfigyelt, és szerintem tetszel neki. :)
2017. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!