Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem-e, hogy elhívtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem-e, hogy elhívtam?

Figyelt kérdés
Egy vacsorán láttam meg egy lányt, akivel egy egyetemre járunk, de ő fiatalabb nálam. Nagyon tetszett, de nem volt alkalmam odamenni hozzá. Később bejelöltem Facebookon, ahonnan kiderült, hogy valószínűleg van párkapcsolata, bár a párja külföldre jár egyetemre. Ennek ellenére én írtam neki, chatelgettünk. Második alkalommal elhívtam egy kávéra, erre elmondta, hogy van barátja, de ellenére nagyon szívesen beszélget velem és megismerne. Abban maradtunk, hogy majd találkozunk, de akkor sok volt a dolga. Később megint írtam neki, és sikerült megbeszélnünk egy időpontot. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek helyesen cselekedtem-e azzal, hogy elhívtam? Továbbra is tetszik a lány, ahogy egyre többet tudok meg róla, annál jobban. Próbálom leállítani magamat, de nem megy, mert nem szeretném annyiban hagyni a dolgot anélkül, hogy élőben is beszéltünk volna.
2017. ápr. 12. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld meg, hátha..
2017. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a probléma, hogy a lány alapvetően közölte veled, hogy párkapcsolata van. Ez azt jelenti (normális esetben), hogy "igen te is jófejnek tűnsz, de csak barátságról lehet szó".

A lányok arra vannak nevelve, hogy mindig udvariasak legyenek tehát ritkán fogsz azzal találkozni, hogy valaki egyenesen közli, hogy NEM nem akarok veled beszélni mert nem érdekelsz.

Te is abba a hibába estél, hogy magasról leszarod amit mondott, mert te még nyomulni akarsz mert az a legfontosabb, hogy neked most áll a cerka és kell a csaj.

Találkozhattok, de aztán ne rinyálj ha a csaj _tényleg_ nem akar majd semmit, mert csak azt hitte BARÁTRA lelt benned és nem csak egy huszadik kanos kérőre.

Elnézést a hangnemért, de az utóbbi pár órában a sokadik ilyen "csakazértis erőltetem" srác vagy aki ilyet kérdez.

2017. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátkozni akar, semmi több. Elhívhatod kávézni, beszélgetni akár hányszor, ő tényleg csak ezt akarja tőled, semmi többet, ha boldog párkapcsolatban él
2017. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ, nem haragszom a hangnemért, bennem is felmerült már amit írtál. Egyébként, én örültem volna legjobban egy direkt, korrekt visszautasításnak a részéről, de ez nem történt meg akkor és azóta sem. Rinyálni nem fogok, bár nyilván fájni fog az igazság (?). Bár szerintem túl sok az ismeretlen ahhoz, hogy előre tudjam, mi az igazság.
2017. ápr. 12. 01:03
 5/20 A kérdező kommentje:
A 3.-nak is köszönöm. Nyilván azt, hogy boldog-e a kapcsolata, nem tudom, csak valószínűsítem, hogy az.
2017. ápr. 12. 01:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon erős ez az udvariasságra való törekvés a lányokban. Nem csak azért, mert én is így vagyok vele, hanem mert nagyon sok ismerős/barátnő volt már ilyen helyzetben, hogy egyszerűen nem tudták megmondani finoman, hogy "csávó, ájjá' má' le" és a pasik hisztiztek nekik.

És az a legrosszabb, hogy vannak férfiak akik barátkoznának de képtelenség eldönteni, hogy TÉNYLEG csak barátságot akarnak, vagy csak ez a ráhagyom kategória, hogy "aha aha jólvan mucus, barátság..." aztán meg ugyanúgy nyomul és felháborodik ha nem szopom le azonnal mert az ikszedik (részemről) haveri összefutásnál kifizette a kávémat mert nem volt nálam kápé vagy valami. Érted :D

2017. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze, megértem ezt, hogy udvarias meg minden, de annyi lehetőség van rá manapság, hogy megszakítsuk a kapcsolatot a másikkal. Mi nem állunk napi kapcsolatban, nincsenek közös ismerőseink, így simán letilthatna Facen vagy ilyesmi, ha nem akarja, hogy nyomuljak. Ehhez képest még a számát is megadta, mikor elkértem.
2017. ápr. 12. 01:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet tök jófej vagy és szeretne a barátod lenni. Nem tudja, hogy igazából téged csak kapcsolat érdekel. Értesz? Te se mondod meg neki egyenesen, hogy "figyuka, kapcsolat vagy semmi"

Ugye ugye :)


Amúgy képzeld, másik kérdés amit pár órája láttam. Aszondja srác hogy 1 éve összefutott valami lánnyal és facebookot cseréltek. Azóta beszéltek két mondatot és a csaj végül az utolsót el se olvasta. És a csávó azt mondja, hogy meg akarja tudni a lány CÍMÉT hogy levelet küldjön neki és lehet megnézi facebookon a csaj rokonait és nekik írogat majd hogy adják meg neki. Nooormáááliiiis???

2017. ápr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem teljesen igaz, hogy csak a kapcsolat érdekel, mert van bennem egyfajta kíváncsiság, hogy milyen ember valójában az, aki ennyire tetszik nekem. Sajnos azonban, a bennem lévő vonzalmat nem tudom hirtelen kikapcsolni, hogy csak barátként tekintsek rá. Másrészről, szerintem vágja, hogy itt miről van szó, hogy engem továbbra is úgy (is) érdekel, azaz nem csak barátként.


Amúgy a másik srác nem éppen noooormális. :D

2017. ápr. 12. 01:30
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, persze hogy érdekel egy érdekes ember :D Annyi a lényeg ebből, hogy míg neki ez csak sima barátság, addig saját magaddal se csesszél ki. Mert ha elkapod az "érzelmek" nevű betegséget, akkor elég nehezen fogsz kilábalni belőle. Magadat is védeni kell ilyen szinten, hogy ne szivasd magad fölöslegesen. Éppen most, ma (technikailag tegnap) szakított egy barátommal a csaja és a srác eléggé megsínylette. Hiába volt kívülállóként egyértelmű, hogy ennek nem lesz jó vége, persze nem hallgatott ránk. Most meg megy a depi.


Persze biztos sejti, hogy van rá esély, hogy nem csak barátságot akarsz - viszont reménykedik inkább, hogy hátha végre tényleg csak barátságról van szó. Jó, ez nem százas mert ez meg az én kínom, hogy lutri - tényleg barátságot akar vagy csak ez a szöveg??? Sajnos már inkább elutasítok mindenkit aki kicsit is gyanús, mert annyi felháborodás volt már ebből meg kínos beszélgetések.


(meg az is lehet, hogy mégse boldog a párkapcsolat, nem is hűséges a csaj, stb stb bármi lehet végülis)

2017. ápr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!