Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek helyesen tettem?

Figyelt kérdés

Van, egy igen szép, cseles, ravasz kérdésem.

Szóval nemrég megismertem egy csodálatos lányt.

Nagyon megszerettem, de rajtunk kívüálló okok miatt nem lett volna jövője a kapcsolatunknak.

Próbáltuk megbeszélni, de a finom elválás helyett egy ponton én már nem bírtam tovább és durván elküldem.

Szó szerint lerib..coztam.

Nyilván önvédelmi reakció és a tehetetlen düh is az oka, de akkor azt gondoltam jól teszem, mert így könnyebben elfelejt majd.

Mi a véleményetek, jól tettem?

Most jöhet a népharag, "kövezzétek meg" a bunkót!

Azért örülnék komoly válaszoknak is, hogy a jövőben kevesebbet hibázhassak!


2017. jan. 24. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lett volna jövője a kapcsolatnak, már mindegy nem?


A dühöt valószínű megérti... de nem hiszem, hogy jól esett neki.


Esetleg egy bocsánatkérés nem ártana...

2017. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Arra már nincs mód...
2017. jan. 24. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel csak azt sugallod számára, hogy ki akartad használni. Amíg esélyed volt nála addig szép volt-jó volt, de amikor kiderül hogy mégsem jöhet össze, akkor rögtön elmondod mindennek aminek csak nem szégyenled. Ne haragudj, de őszintén ez tényleg elég modortalan volt tőled.

Azt írtad, rajtatok kívülálló okok vannak a háttérben, nekem ebből az jön le, hogy ő sem tud mit tenni vele, tehát még csak nem is személy szerint ő az elsődleges oka a kialakult helyzetnek -- így tehát még kevesebb okod volt arra, hogy még jobban a földbe tipord őt érzelmileg!

Elhiszem, hogy neked is nehéz volt ezen túltenni magad, de attól még nem tudom elhinni, hogy megérdemelte volna, hogy így bánj vele!

2017. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez van, nem sikerült szépen lezárnotok... Mindkettőtökben maradt egy tüske, ahelyett, hogy szépen elváltatok volna...Fogadd el...


Bár a gondolatmenetet nem igazán értem, úgy gondoltad, hogy könnyebben elfelejt téged, hogy ler.bancozod?


Inkább, csak elkönyvelhetett valaminek, és hogy kár volt rád időt pazarolnia, ha ennyivel hálálod meg.... Legalább okot adott rá?

2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog könnyebben elfelejteni, de egy életre megutál az fix. 23 L
2017. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ti azt hiszitek, hogy egy érzéketlen ember vagyok igaz!

Nem! Nem vagyok az!

Ezzel a kapcsolattal is az volt a baj, hogy nagyon is akartam szeretni!

Túlzottan beleéltem magam!

Kár volt...

De azért köszi.

Baromi "nagyot lendítettek" az önbecsülésemen!

2017. jan. 24. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Oszt kit érdekel te mit csinálsz??!
2017. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Megértelek, de nekünk hiába bizonygatod, hogy milyen vagy, vagy milyen nem, a tényen sajnos nem változtat, hogy indulatból cselekedtél, és fájdalmat okoztál, ha akartál, ha nem. Most már utólag semmi mást nem tudsz tenni, mint levonni a tanulópénzt.
2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sértegeted, lehettél volna kreatívabb, mint hogy a szexualitásában próbálod meggyalázni.
2017. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 szerintem nem szexeltek. Hisz ez a bunkó ,azért ribizlizte le ,mert biztos nem tudta meg.ni!!
2017. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!