Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincegy éves vagyok. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincegy éves vagyok. Még soha nem volt párkapcsolatom, se rövid se hosszú. Nem már érdemes párt keresnem igaz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Igaz.
2017. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

nem.

de semmit nem tudunk, ki vagy, miért nem volt, s mire vágysz :)

2017. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Így igaz, helyette csatlakozz te is a gyk-n sírdogáló fiúcskákhoz.
2017. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez csak a gondolkodásmódodtól függene 😃


Szóval a jelenlegiek szerint abszolút igazad van!

2017. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogy ki vagyok az irreleváns. A dolog miértje pedig az önbizalomhiány, alacsony önértékelés és a magammal szembeni kishitűség. A vágyam pedig ugyan az, mint bárki másnak. Egy normális, boldog és harmonikus párkapcsolat.



Kösz Heraclius de kihagyom. Tudom, hogy ez helyzet az én hibám. Egyébként sem szoktam másokra hárítani a saját felelősségemet vagy magamat sajnáltatni. A kérdés sem siránkozásképp tettem fel. Hanem azért, mert érdekel mások véleménye.

2017. ápr. 12. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem van esélyed megtalálni az igazit ha lesz önértékelésed. Én nálam személy szerint a kisugárzás a legfontosabb. Egy jó kisugárzású magabiztos pasi mindent visz! A legtöbb ilyen férfinek van is párja. Nem a kinézet a döntő sok esetben. Szóval ha nem tartod magad jó képünek az egy dolog nem feltétlen ezen múlik. Szedd össze magad people és legyen önbizalmad!
2017. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te dolgod mit csinálsz
2017. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ekkora lemaradást be lehetne hozni. És ha eddig nem sikerült senkivel összejönni, akkor miből gondolod, hogy ezután majd sikerülni fog? Szex se volt senkivel? Mert akkor legfeljebb valami keresztény klubban próbálkozz, ahol alapfeltétel, hogy a házasság előtt nincs szex...
2017. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as

Igen, ez nekem is eszembe jutott. Hogy ugyan lelkileg javulgatok, de hiába a pozitív fejlődés. A tapasztalatlanságom miatt (a szex terén is) párkapcsolatra továbbra is alkalmatlan vagyok. A kérdést amiatt tettem fel, mert azért kíváncsi lettem, hogy mások hogyan látják a dolgot.

2017. ápr. 13. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy mások hogyan látják a dolgot hidd el ezt nekem. Nem tudom milyen szociális környezetben vagy de elég normálisnak tűnsz ahhoz a mondataid megfogalmazása alapján, hogy értelmes barátaid/ismerőseid legyenek. Nem mondok olyanokat, hogy "járj el többet" vagy "oldd a feszültséget alkohollal" mert nem hinném, hogy ez a megoldás és amúgy is már milliószor hallottad. Én is hasonló cipőben járok és még csak az elhatározás van meg de nekem is önértékelési gondjaim vannak sajnos. Rájöttem azonban, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy napokig üljek a valagamon és siránkozzak. Volt egy időben menő ez a #yolo duma és mindenkit irritált pedig alapvetően szerintem nem hülyeség. Bármi amit teszel a jövőre tekintve irreleváns 40-50 év múlva senki nem fog rá emlékezni. Arra utalok, hogy egy nap ott fekszel majd a halálos ágyadon és félni fogsz, hogy mi jön most. Ott akkor rá fogsz jönni, hogy miket tehettél volna még az életben és alapvetően egyáltalán nem lett volna lehetetlen elérni és nem lett volna késő sem semmihez. Ha 31 évesen elkezdesz edzeni 33 évesen már komoly fejlődést tapasztalsz ami önbizalmat ad és egy löketet. A kondi csak példa volt bármi jó amivel fejlesztheted magad vagy a tudásod. Mi van ha 35 évesen találsz magadnak egy nőt? Ha 3 év után elveszed és 75 évesen halsz meg kb annyi időt lehettek még együtt mint amióta ezen a földön élsz, nem elég? Ez a hozzáállás már alapból bukta. Miért ne lenne érdemes keresni? Azt hiszed Te vagy egyedül akinek nem volt még senki komoly az 30 évesen? Nincs tapasztalatod az oké de azért nem atomfizika egy kapcsolatot fenntartani pláne ha hasonló értékrendű és gondolkodású lányt találsz!! Értem én ,h eddig nem ment de az nem azt jelenti ,hogy soha nem is fog! Mindegy én tuti nem adnám fel, arra ráérsz majd a halálos ágyadon de addig add meg magadnak az esélyt, hogy boldog legyél a maradék idődben.
2017. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!