Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a kiszemelt hölgy azt közölné veletek epp amikor nyomulnátok ra,hogy ezer éve nem sze.elt és,hogy aszexuálisak tartja magat?

2017. ápr. 14. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szó nélkül lerendezném,hisz azt akarja.
2017. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy ne is reménykedjen, hogy én fogok ezen változtatni :D
2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

Amelyik csajt ezer éve nem prücskölték meg, az nem aszexuális, hanem apéniás.

Az összes lyukát megtömném, hogy meggyógyuljon.

2017. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Én hetero vagyok, és csak hetero nőszemélyekre nyomulok.


Tehát ha szimpi vagy, akkor azért még barátkoznék veled, de a nyomulásnak már nincs értelme.

2017. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a hölgy nem apenias,rengetegen megakarják d.gni,de mindenkit visszautasit valamiért.
2017. ápr. 14. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van vmi gyerekkori nyomora, ami miatt nem százas. Kapcsolat szempontjából nem kéne, mert nálam fontos a szex. Ettől függetlenül barátkozni még lehet.
2017. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így közli, hogy aszexuális akkor sok jóra nem számíthatsz hosszú távon. Ha csak azt, hogy 1000 éve nem szexelt, lehet csak nem volt megfelelő partner. Vannak olyan nők akik, nem fekszenek össze minden jött menttel, ha még szereti a szexet akkor sem.
2017. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy váljék egészségére! Mi mást?


Ha neki ez így jó, én el nem rontom az örömét.

2017. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!