Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez pasik?

Figyelt kérdés
Ha a kiszemeltetek nem lenne fent a legnagyobb közösségi oldalon megnehezítené számotokra, hogy felvegyétek vele a kontaktot illetve, hogy eltudjátok őt érni?
2016. nov. 2. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát nem lenne egyszerű, az tuti. Online társkeresésnél konkrétan azt hinném, hogy valami 50 éves bajszos pervez farokkal beszélgetek.

Egyébként miért nem vagy fent? Én se vagyok nagy híve az oldalnak, 6 év alatt kb 7 képet raktam fel, de a chat miatt elég szükségesnek tartom. 23/F

2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
keresnék hozzá másik utat, s elsőre nem lenne semmi rossz gondolatom.
2016. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha már a kiszemeltem, akkor valószínű a való életben szemeltem ki, és az ő részéről is volt valami visszajelzés. Tehát alapvetően nem is értem a kérdést, ahhoz, hogy megtudjam a nevét, már meg kell tudjam szólítani, ami tudom, manapság már divatjamúlt, nem trendi.
2016. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem is tudom amig nem volt facebook hogy csinálták az emberek. Csoda hogy nem haltunk ki!

(Ironia)

2016. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokszor veszem észre, hogy akinek nincs fészje azért inkább nem küzdenek a pasik keresnek olyat akit 0-24ben el tudnak érni
2016. nov. 2. 16:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem picit fura lenne. A párom nem nagy facebook-huszár, amikor csinálta a profilját (kb 5-6 éve) akkor felrakott egy profilképet, hogy felismerhető legyen, és nagyjából annyi, évente 2, valami hobbijával kapcsolatos oldal fotóját/bejegyzését megosztja, aztán annyi a nyilvános aktivitása, de a chat eléggé megkönnyíti az életét, amiatt van lényegében fent, meg hogy egy helyen nézegethessen dolgokat, amiket megosztanak az általa lájkolt autós oldalak :D

Amúgy nem csinálnék belőle nagy ügyet, valahol nyilván elérhető a facebookon kívül: email, skype, steam/battle.net chat, akármi, valami kontaktja azért csak van :D

2016. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és még annyit fűznék hozzá, hogy kicsit óvatos lennék ezesetben a "kiszemeltemmel", mert sok olyan ember, akinek nincs facebookja, habzó szájjal szidja, és birkának titulálja azokat, akiknek van. Nem mondom, hogy mind, de sok. Ilyen stílusú emberrel pedig nem szeretnék együtt lenni.
2016. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Én se voltam fent facebookon. Nekem kb minden nő tetszik, mégse kezdeményezek egyiknél se, így a kontaktot se veszem fel egyikkel se.
2016. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Nem is érdekel. Ennek ellenére, mindig simán tudok kapcsolatot teremteni.
2016. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs facebook fiókom. Van email címem, van telefonszámom, aki el akar érni (és én is azt akarom, hogy elérjen), az elér.
2016. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!