Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Én egy multimilliárdos fickó lennék, de normális életet élnék. Átlagos ház, átlagos kocsi, átlagos ruházat. Csak akkor tudnátok meg , hogy gazdag vagyok, és egy milliárdos céget írányítok, amikor már lefekszünk.

2016. dec. 4. 18:30
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
meglepődnék
2016. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te milliárdos lennél, akkor biztos vagyok benne hogy nem bírnád megállni hogy ne egyből ezzel nyiss ismerkedésnél.
2016. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez csak neked lenne jó. elkerülhetnéd az aranyásókat :)
2016. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem nem befolyásol, ha neked van pénzed. Vagy szex után fele vagyon az enyém, vagy mi?


Bár nem vagyok multimilliárdos, nekem is van elég sok pénzem, és rólam sem mondja meg senki. Úgy marad meg a pénz, ha nem költöd el minden hülyeségre.

2016. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sóhernek gondolnálak, hogy a pénzedtől függetlenül mindenből az átlagost választod.
2016. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, volt ilyen párom. Oké, nem multimilliárdos volt, de akadt néhány milla a számláján, ehhez képest szolgálati lakásban élt, olyan körülmények között és olyan munkát végzett, amiből nem sejthető a vagyonosság. Már együtt voltunk, mikor kiderült a dolog - mondjuk nem azért, mert titkolódzott volna, csak nyilván nem az volt a leglényegesebb dolog ismerkedésnél, hogy mennyi van a számláján.


Hosszú távú kapcsolatnál viszont gondot okozott a dolog - én elég nehéz családból származom, ő meg egyszerűen nem értette meg sokszor a hétköznapi problémáimat (pl. hogy sakkozni kell a kevés fizuval, hogy kijöjjek hó végéig, volt, hogy kifejezetten megsértődött, mikor bevásárlásnál számolgattam, hogy mennyit fizetünk - mert csak X összegem volt... és rajta spórolok...). Nem azért, mert buta vagy rosszindulatú lett volna, csak sosem kellett ilyen apróságokkal küszködnie, mint nekem egész életemben. Szóval többek között ezek miatt nem működött a kapcsolatunk. :)

Azon sosem jutott eszembe fennakadni, hogy miért nem él "jobban", ha pénzes. Ha neki így jó :) nekem tökéletesen megfelelt, míg együtt voltunk, az átlagos kocsival is lehet közlekedni, és nem lesz otthonosabb a lakás attól, hogy kacsalábon forog.


Esetedben a titkolódzás, ami gáz. Mármint, ahogy fentebb is írtam, nyilván nem a számlán lévő nullákról beszélget az ember az első randikon, de kifejezetten titkolni, és úgy tenni, mintha csak egy kis senki lennél, nem sokkal jobb annál, mint mikor a 20éves kölyök a haver BMV-jével akar bevágódni a csajoknál, pedig amúgy raktáros a tecskóban. Nem magadat adod, és direkt hazudsz. Ez nem lenne jó pont.

(Ha csak simán nem kerül szóba, arra persze a fenti nem igaz.)

2016. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha azért titkolom, mert olyan csajt akarok, aki magamért szeret, nem pedig a pénzemért, s egyfajta teszt ez?
2016. dec. 4. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:

De te nem vagy milliárdos, menjél aludni.

De kívánom hogy álmodban az legyél!

2016. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondod el, ha már lefekszünk? :) Nem érteném miért jössz ezzel alvás előtt. Szex előtt, meg megsértődnék.

Utána meg... akkor sem számítana.


Egyébként manapság nem.jelent bizalmasabb, bensőségesebb kapcsolatot az, ha megvolt a szex.

2016. dec. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7 Számomra mindenképp negatív lenne. Nem akarnék olyannal kapcsolatot, aki tesztelget meg hazudozik, nem ebből fog kiderülni, hogy mennyire érdekelnek a külsőségek... Rólad viszont sokat elárulna a dolog ilyen szituban.

Én továbbra is azt tartom korrektnek, ha nem hazudsz. Ha szimplán nem beszélsz róla, az oké. Mármint pl. ha szóba kerül a ki mit dolgozik téma, azt simán el tudod mondani, hogy ilyen és ilyen cégnél, abba nem kell belemenni, hogy amúgy te vagy a tulaj. Arra meg egy egy nő sem fog rákérdezni, hogy "és amúgy mennyi van a számládon?"

2016. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!