Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy lány akit régóta ismersz, de csak úgy, mint távoli havert. Aztán hosszú idő után újra találkoztok és annyira örül, hogy a nyakadba borul és szájon csókol. Ennek hátterében nagy eséllyel az áll, hogy régen odavolt érted. Kérdés: mit tennél? Szingliként összejönnél vele (szép a lány és egy hullámhosszon vagytok) vagy kellemetlen helyzetként könyvelnéd el?
2017. ápr. 14. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan szinten meglepődnék, hogy azt is elfelejteném, hogy ki vagyok.


23/F

2017. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára visszacsókolnám némi meglepettség után, mondván közben, hogy kissé szokatlan, de kellemes üdvözlés volt tőle.
2017. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepődnék.

Te vagy a lány és ezt tetted valakivel?

2017. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha a lány nekem is tetszik, akkor megcsókolnám,majd megdugnám.


ha nem, akkor megfogalmazódna a fejemben ez a mondat: WTF???

2017. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megdugnám.
2017. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:
visszacsókolnám jó hosszan...aztán nem tudom:D
2017. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1 Ettől tartok :D


#3 Én vagyok a lány aki ilyesmi merényletet fog elkövetni, sajnos nagyon odavoltam régen xy-ért és ő is szimpatizált velem, csak éppen kapcsolatban volt így inkább távolodtam. De még mindig odavagyok érte így 4-5 év után is (nem volt senkim időközben) és félek ha találkozunk nem tudok majd stop táblát helyezni az orrom elé..tudva, hogy szabad az út.

2017. ápr. 14. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor most mindenki tegye fel magában ugyanezt a kérdést, csak a nemek megcserélésével.

Nem javaslom, hogy beleegyezés nélkül szájon csókolj bárkit.

2017. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de ez rossz ötlet. Ha megcsókolod 1 r-i-b-i-n-e-k tarthat majd és könnyű prédának.Pár párnacsata és vége lehet.Ha viszont átt öleled és azt mondod neki,hiányoztás,és szükségem van rád,az nem r.i.b.a.n.c.o.s,és még őszinte is vagy.Másrészt nem vagy könnyű préda és inkább sugall párkapcsolatra,mint csak szimpla sz.e.x.r.e. Kérdés mit is szeretnél?
2017. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!