Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb 1 hónapja vagyunk együtt, pár napja szexeltünk először. Míg van rajtam ruha addig nincs gond, akár csak egy csóktól is feláll és úgy is marad míg együtt vagyunk. Ma viszont próbáltunk közösen zuhanyozni és a zuhany alatt szeretkezni, de egyszerűen nem akart felállni.

Mi lehet ennek az oka? Esetleg az befolyásolhatja, hogy nincs túl sok önbizalmam és félek hogy nem jön be neki a testem?



2016. dec. 26. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

"Esetleg az befolyásolhatja, hogy nincs túl sok önbizalmam és félek hogy nem jön be neki a testem?"

És tudja, és tudja - mégis kérdez!


Szóval ha ezzel már így tisztában vagy - és szeretnéd, hogy ez megváltozzon - akkor őszintén mondd el ezt a barátnődnek. Elvégre ha nem tudja, hogy ez a félelmed, gátlásod ekkora negatív hatással van rád, akkor nem fog tudni segíteni neked, hogy leküzdd.


Most ha jól látom, azt akarod megkérdezni, hogy "De mi van, ha nem merem?"

Akkor viszont gondold át, hogy miért is vagy együtt a barátnőddel. Bizonyára azért, mert szereted őt, szeretsz vele lenni, megbízol benne, kívánod is a testét, stb. Szóval tehát, ha megbízol benne, miért is nem mered elmondani neki?


18/L

2016. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!