Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak jobban kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak jobban kellenek a fiatalabb lányok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Szóval egyelőre még nincs miért "aggódnom", de manapság egyre inkább azt látom, hogy sok harmincas, negyvenes férfi a korosztályomat keresi, a harmincas nőket meg már "öregnek" könyvelik el. És kezdek kicsit félni az öregedéstől. :( Mert sajnos valahol igaz, hogy amíg egy férfi akár 40-es, 50-es korában is lehet vonzó - persze tennie kell érte! -, addig egy 40-es nő még lehet, de 50-eseket már kb. temetik. De a húsz éves lányok mellett a negyvenes se nagyon rúghat labdába...


És ráadásul ha egy férfi elválik, idősebb korában neki sokkal nagyobb esélye van párt találni, míg egy negyvenes nő egy kamasz gyerekkel, hát nem túl vonzó a férfiak szemében.


Néha úgy érzem, jobb ebben a világban férfinak lenni...



2017. márc. 14. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Akivel a fiatal nők is szóba állnak, miért ne keresne fiatalabbat?

Ez ugyanaz, hogy te sem állsz szóba most 22 évesen kevésbé vonzó pasassal.

2017. márc. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így van, tele vannak a társkeresők 40-50-60-as nőkkel, gondolom a fiatalabbak az életben is találnának naponta 50 akárkit.

Nekem is az idősebb nőknél nem a külső a probléma, hanem a kiégettség, depresszió, elég sok negatív tulajdonság.

Tisztelet a kivételnek, de ez elég ritka.

És akkor igen, a gyerek, nem sokan vállalják fel más gyerekeit. Hiába mondogatják, nem apukát keresnek, az van nekik, a vége úgyis az, hogy de igen, egy teljes családot szeretnének.

Csak hát ezt legjobban a gyerekek nem akarnák, vagy ahhoz nagyon jó apának kellene lenni, hogy tudja kezelni a helyzetet.

De megfigyeléseim alapján a gyerekes nők sokkal normálisabbak, a 40 éves korukra is gyerek nélküli nők kissé olyan furcsák.

Na meg a kedvencem az, aki mindenki másban keresi a hibát, csak önmagában nem nők. A gyerekeiben, a munkájában, főleg a férfiakban, de önmagában....soha.

2017. márc. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerinted a pasik 30-40 felett vonzók? Sörpocakkal és kopaszodva? Nem tudom, mi ez a tévhit, de én nagyon ritkán látok vonzó középkorú pasit, azt is inkább a sztárok között, de való életben max a pénzük miatt vonzaók a fiatal lányoknak. Járok edzőterembe, ott vannak 30 feletti izmos hapsik is, de nekem még úgy sem jönnek be. Egyébként, 30 fölött is lehetsz ugyanolyan csinos, csak tenni kell érte, sporttal és egészséges életmóddal. Plusz abban a korban már pont nem az fog érdekelni, hogy hány pasi csorgatja utánad a nyálát, be fogod érni 1 normálissal is :) Legalábbis szerintem.

20L

2017. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként azt még hozzáteszem, hogy kapcsolatra mindig fogsz találni valakit. Például, anyum 42 éves, mióta elváltak apummal, folyton randira hívják, ráadásul elég jóképű, befolyásos emberek(ő maga is egy neves értékesítő). Pedig már nem olyan vékony és több szülésen is túl van, de sokat sportol, mindig csinos és nagyon pozitív a kisugárzása. Szóval...rajtad múlik :)
2017. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon egyszerű a válasz, mindez azért van, mert a nőknek ketyeg a biológiai órájuk, férfiaknak nem.


A nő olyan mint a tej, a férfi olyan mint a vörösbor.


Természetesen minden fassságra van példa és ellenpélda.

2017. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!