Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik "Az Igazi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik "Az Igazi"?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, teljesen átlagosnak mondanám magamat, kamasz korom óta voltak barátnőim, komoly kapcsolatok, egyéjszakás kalandok, stb.


Pár hónapja megismerkedtem egy 27 éves nővel, pár hét után össze is jöttünk, azóta együtt vagyunk.

Amiért a kérdést kiírtam, az az hogy vele minden más, mint ami eddig volt. Abszolút pozitív értelemben, úgy érzem, hogy Ő "Az Igazi". Ilyet még senki iránt sem éreztem és eddig nem hittem benne.


2017. ápr. 15. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Igen, létezik, és a barátnőd is megfogja találni.
2017. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszek benne, úgy gondolom, hogy vannak, akik jobban összeillenek, vannak akik kevésbé, de lehet több "Igazi" is:)

De a lényeg, hogy ilyen boldog vagy! :)

2017. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Igen, létezik.


Kívánom, hogy legyetek boldogok együtt. :)

2017. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Létezik az Igazi, csak lehet száméra nem te vagy az Igazi. :)
2017. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem, hogy létezne. Szerintem az ember mindig idealizálja az aktuális partnerét, főleg az elején. Legfeljebb mindenkit más mértékben és változó időhosszal.

34 éves gondolom te is megkomolyodtál és olyat tapasztalsz most amit eddig nem.

2017. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem létezik, ez egy kitalált dolog. Van amikor 2 ember összeillik, de ebből nem 1-1 van, hanem több. "Az Igazi"-zás ilyen ezobioterikus bullshit.
2017. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amit leírtál magadról, nem valószínű, csak már unod a változatosságot. Azért, ez a nő után is fog jönni a következő nagy Ő.
2017. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem létezik,marhaság.

Van akinek még pár sem jut soha életében,mint pl. nekem.

Lehet többet érzel iránta,mint az előzőekhez képest,de ettől még nincs ilyen.

25/F

2017. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pár hónapja? Akkor még ott a rózsaszín köd. Ennyi idő nem elég, hogy megismerd rendesen a másikat, a rossz tulajdonságokat könnyű eltitkolni. Kíváncsi lennék, jövőre ilyenkor hogy látod a helyzetet.
2017. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. De ahogy előttem írta valaki, több igazi is előfordul, ezen a véleményen vagyok én is.

Neked kell eldöntened illetve megtapasztalnod hogy létezik-e.

Kívánom hogy valóban úgy legyen ahogy írtad és ne keserítsenek el a negatív hozzászólások.;)

2017. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!