Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igaz az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igaz az, hogy az ember életében csak egyetlen "igazi" létezik, és már hosszú évek óta elhagyta az embert az, akivel a legjobban érezte magát, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A szinte biztosan kudarcba fulladó felkeresést megtenni, a reménytelen ismerkedést folytatni, vagy esetleg feladni, és véget vetni a földi életnek, annak reményében, hogy a következő életben még újra együtt lehet azzal a valakivel?
2015. dec. 6. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Édesem!!! Boldog mikulást!
2015. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Kislány, már megvetették a pizsit. Ideje ágyba bújni és nem ilyen sületlenségeket összehordani!
2015. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz. Nem szemétségből mondom, én ugyanezt érzem, és muszáj szakemberhez menni, ha simán az idő nem segít. Nem ciki.
2015. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy hülyeség...nincs olyan,hogy Az egyetlen igazi..:) Sok él a földön,keresgélni kell!
2015. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Szóval tényleg forduljak pszichológushoz, öntsem ki a lelkem és vele együtt a "legféltettebb" titkaim egy olyan embernek, akit egyrészt nem is ismerek, másrészt pedig semmi okom nincs arra, hogy megbízzak benne?
2015. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy igazi, pláne nem egyetlen... Sok ember van, akivel jól működhetne a kapcsolat.
2015. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ember minden nagy szerelmét "igazinak" hiszi. Lásd a tiniknél: életem szerelme, ő a mindenem stb, mégis ritka hogy valaki az első szerelménél ragadjon le.


Én kicsit úgy érzem, hogy azok akik nem képesek túllépni, azok nem is akarnak igazán esélyt adni másnak, mert az előző férfit keresik az újban. És igen, tapasztalatból beszélek. Mikor elhagyott az "igazi", mindenkiben őt kerestem és senki nem volt elég jó. MERT NEM Ő VOLT.


Nekem annyi szerencsém van, hogy azóta ez a férfi újra velem van, azóta már a férjem. Ha nem így alakult volna, igen hosszú időbe telt volna, mire megértem, hogy nem őt kell keresnem, hanem valakit olyannak elfogadni, amilyen.

2015. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Túl leszel rajta majd, ha ez csak egy párkapcsolat volt, nem házasság gyerekekkel, akkor biztosan. Ott már nehezebb a kérdés, bár sok ember azt is megoldja, nem lehetetlen. És még ha igaz is, hogy egyetlen igazi van, miért éppen ő lenne az? Lehet, hogy csak azt hitted és az igazi vár rád és pont azért nem fogod észrevenni, mert azt hiszed, hogy ő volt az.
2015. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az embernek több leli társa és ikerlelke is lehet. Ha ő lett volna a számodra igazi, nem hagyott volna el, hanem veled lenne.

Ne add fel, keress tovább.

2015. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csak egy "igazi" van...bárkiből lehet "igazi"! Nem kell fosni!
2015. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!