Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátomnak szinte csak lány barátai vannak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátja fiú, de ő az ország másik végébe ment egyetemre, ritkán találkoznak. Rajta kívül viszont csak lány barátai vannak. És nekem ez valahogy rossz. Mármint szomorú leszek tőle.

Közös albiban lakunk, tudom, hogy szeret, de nem szeretem, amikor mondjuk filmezünk, vagy valami, és csipog a telefonja, egy lány ír neki valami random baromságot. És én tudom, hogy sokaknak tetszik, mert látom rajtuk. Én olyan kis furcsa vagyok, ezért azt hiszik, jobbak nálam. Nagyon zavarnak.

Meg néha beszélgetünk és szóba került, hogy ki szép. És ezek a lányok szerinte szépek. És azt is tudom, hogy nem szeret rólam beszélni, mert nem érzi úgy, hogy világgá kéne kürtölnie. Szerintem nem is említ meg. Van egy barátnője, akinek képeket küld, (persze sosem vagyok rajta, ha együtt vagyunk sem), nekem meg a közös képeinkért is könyörögnöm kell.

Nem ír félreérthető dolgokat, látom, hogy nem érdeklődik a többi lány iránt, de akkor is zavar. Zavar, hogy mások nyomulnak rá, rám csúnyán néznek.

Mindig azt mondja, hogy csak engem szeret. De valahogy mégis zavar.

Lányok, ti is féltékenyek lennétek ebben az esetben? Fiúk, nektek sok lány barátotok van? Én reagálom túl?


2017. ápr. 15. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele, ha nem bírod ezt elviselni?
2017. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert szeretem.
2017. ápr. 15. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked tetszik, akkor el kell fogadnod, hogy másnak is. Gondolom, ő is együtt tud élni azzal, hogy te is tetszel másoknak is.
2017. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy komolyan vesz téged. Tudja, hogy úgyis el fogod viselni, maximum nyafogsz néha, akkor kedveskedik egy kicsit, de neki attól még megmaradnak a csajok. Szerintem próbál úgy evezni, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon.
2017. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Relatíve sok lány barátom van, igazából a közeli barátaim többsége lány. Van köztük aki kapcsolatban él és van szingli is, de soha semmilyen körülmények között nem merült fel köztem és lány barátom között, hogy barátságnál többet érezzünk egymás iránt. Ettől függetlenül teljesen őszintén, tabuk nélkül tudjuk megtárgyalni egymás legmélyebb gondolatait, érzéseit, el tudunk menni közösen bulizni stb.

Nyugodj meg, nem valószínű hogy megcsalna, te is azt írod, hogy nem érdeklődik irántuk. Az irigykedőkkel meg ne foglalkozz.

2017. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!