Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, akkor is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akkor is a legjobb formátokat igyekeztek mutatni egy nőnek, ha csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

röviden: ja

de ha nem barátként, akkor meg még jobban

2017. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy formám van: vagyok olyan, amilyen vagyok.

Nem fogom megjátszani magam senki vagy semmi kedvéért sem.

2017. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: +1

Nem akarom ilyennek vagy olyannak mutatni magam.

2017. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig, mindenhol, mindenkinek a legjobb formámat hozom.


(Ez mondjuk néha elég s**r, deee akkor is!)

2017. ápr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szó nincs arról, hogy meg kellene játszani magatokat. Olyasmire gondoltam, hogy pl. szerintem jól nézel ki egy pólóban, (a többség szerint ez nem így van), mégis , ha találkozunk, szándékosan azt veszed fel, és még meg is jegyzed, tudtam, hogy neked tetszik. Mégis hangoztatod, hogy csak barátként tekintesz rám (pedig nem hozom fel a témát, bár érzéseim vannak, és erről tudsz is) Nekem ez nagyon ellentmondásos, és nem tudom, mit gondoljak. Magyarán egy baráti találkozóra úgy érkezel, amiről tudod, hogy nekem a legjobban bejössz Próbáltam általánosan fogalmazni, talán érkezik néhány válasz, amiből sikerül kihámozni a pasik gondolkozásmenetét :)
2017. ápr. 16. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek az egyetlen legjobb formámat mutatom.
2017. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!