Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randitok ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randitok ahol nem a legjobb formátokat hoztátok, de mégis sikerült a végén?

Figyelt kérdés
Nem mosolyogtatok állandóan, nem csak a pozitív tulajdonságaitokat hoztátok fel, nem öltöztetek fel a legjobban stb.
2017. jan. 18. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Eleve nem is volt kedvem a randihoz, de úgy voltam vele, hogy jól van, próbáljuk meg. Ennek megfelelően nem igazán törtem magam a pozitív benyomásért, nem öltöztem kifejezetten vonzón, nem sminkeltem, a hajam borzalmas volt, ráadásul egy fárasztó nap (ez mondjuk nem volt előre látható) végére sikerült beigazítani, és nem akartam eltolni az időpontot, mert tudtam, ha akkor nem, akkor soha.


Akkor találkoztunk először, másfél évig voltunk együtt.

2017. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy egy randinál ezek a kritériumok.


A kérdésre válaszolva, igen volt. Nagyon is sok rossz randim volt. Egyszerűen bűn ciki személy voltam, bár lehet, hogy ez betudható annak, hogy csak 17 éves voltam. Máig sem értem, hogy a férjem mit látott bennem, és miért nem vágott ki már az első 10 perc után...

2017. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát attól függ a "sikerült" alatt mit értünk. Volt hogy nem volt kedvem előtte se, de megígértem.... és éreztem hogy a srác se doogtatja meg a szívem. Nagyon, nagyon nem erőltettem meg magam. Persze igyekeztem udvarias lenni egy bizonyos fokig, de nem túlzottan, direkt, hogy lássák, nem vagyok tökéletes. Nagyjuk utána megkeresett 2. randira.... az is lehet csak nagyon kétségbeesettek voltak... mindnek megmondtam udvariasan de egyenesen hogy nem éreztem ezt az egészet.
2017. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem konkrét randi volt, de elég ramaty állapotban ismerkedtem meg egyik volt párommal.

Beteg voltam, mint a fene, csak barátnőm miatt mentem el a buliba. Antibiotikumot szedtem, sápadt voltam, szédültem, és egyszer imádkoztam a porcelán istennőhöz is. Visszagondolva, nem is értem, miért nem hagytam a fenébe az egészet.

Végül nem bántam meg, akkor kezdődött el az első komoly kapcsolatom. Hogy mit látott bennem akkor exem, a mai napig rejtély, de sokáig együtt voltunk és sokat emlegettük azt az estét.

2017. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Nem vagyok extrém jóképű férfi, a top 5-10%-ban. De azért se ronda, se átlagos sem. Inkább úgy mondanám hogy a top 20-30%-ban vagyok benne külsőre.


És életemben kb 1-2 évente egyszer előfordult hogy csinos, vonzó lány egyszerűen belém zúgott. Nem naponta mint a legjobb pasikkal, de azért néha igen. Eddig kb három-négy ilyen alkalom volt.

Olyan fajta módon zúgtak belém, hogyha nem mondtam valami orbitális marhaságot, akkor lehettem bármilyen unalmas, kicsit töketlen, nem a legjobban öltözött, akkor is biztos volt kb a dolog


És akkor mindig összejöttek a dolgok, ha én is minimálisan akartam azt. Szóval van ilyen, igen

23/F

2017. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
CSAK ilyen randim volt. :D Nőként mondom. A csúcs az volt, mikor szárazsamponnal helyrevágott hajjal, iszonyat kócos copfban érkeztem, és annyira leizzadva, hogy a srác megjegyezte, folyok a halántékomon az izzadtság. :DDDD Ha hiszitek ha nem, bár furcsállta, de nem különösebben érdekelte, nagyon elégedett volt a megjelenésemmel. Ez egy első randi volt. :D
2017. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre is jöhet a 0%, de kíváncsi vagyok az előzőre miért kaptam. (5-ös válaszoló vagyok.)


Talán nem volt elég HASZNOS a válaszom?

2017. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!