Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova jártok ismerkedni, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jártok ismerkedni, ahol barátságot lehet kötni másokkal?

Figyelt kérdés

A baráti társaságom szétszóródott az egyetem után sokan hazaköltöztek, így jelenleg nincs olyan, akivel közös programot tudnék szervezni. Tartjuk ugyan a kapcsolatot a többiekkel, de azért nem ugyanaz, 300 km távolságból.


szeretnék új ismeretséget kötni elsősorban jó lenne kialakítani valamilyen jó kis társaságot, csak nem tudom hogy kezdjek neki, mert egyedül nehezen indulok el.


2010. máj. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Szívesen szereznék én is barátokat, mert én meg elköltöztem és itt nem ismerek senkit.... :(
2010. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fórumok, chatek, munkahely, szórakozóhely, távolabbi rokonokon keresztül. Barát, barátnő barátjai.
2010. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Békéscsabai 25 L
2010. máj. 13. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
menj ki kapálni az egyik, közeli szántóföldre :)
2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szija én is csabai vagyok,bár egy kicsit fiatalabb mint te 17:)

Ha gondolod kérd el privibe az msnem:D

2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Én lecsúsztam erről a baráti körről... Budapesten vagyok... :(
2010. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!