Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős ismerkedés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős ismerkedés? Mit kell tennem? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Tàrskeresőn ràm ìrt egy fèrfi.Megadta az e-mailcìmèt.Majd utána 4-szer vàltottunk e-mailt.Azutàn megadta a fèsze elèrhetősègét.Bejelöltem.Most ott ìrkálunk.Bòkol.Meg minden félèt beszélgetünk.30 km-re lakik tőlem.Nekem kell felajànlani a talit vagy neki? Vagy nekem mi a teendőm? Honnan tudom hogy akar engem nemcsak barátkozni akar? Kicsit fura.Ùgy nèz ki mint az Alkonyat főszereplője. :D Hol tudom leinformàlni?


23/N


2017. ápr. 16. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Te tényleg 23 vagy? Szerinted barátkozni akar egy olyan pasi, aki társkeresőn ír rád és azóta is bókol? Amúgy meg mitől tartasz? Találkozz vele nyilvános helyen először, aztán ha élőben is bizalomgerjesztő, csak akkor lépj tovább.
2017. ápr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki társkeresőzik, az a legritkább esetben keres barátokat.

A találkozót felajánlhatod te is, ha gondolod, egyébként valamiért a nők egy része elvárja, hogy a férfi hívja el, IMHO semmi hátrányod nem származik belőle akkor sem, ha te veted fel az ötletet. Vagy várhatsz még egy ideig ölbe tett kézzel...amit írt #1 az jó ötlet, hogy nyilvános helyen legyen (legalábbis ott induljon).

Leinformálni talán Facebookon, illetve a társkeresős adatlapján, már ha valós adatokat adott meg. Vagy mire gondolsz leinformálás alatt?

2017. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!