Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek, ha a pasi, akivel ismerked (né) tek igazából, csak akkor lenne hajlandó nyitni, ha jó kedve van? Ha vmi miatt ideges, feszült inkább teljesen kizár az életéből.

Figyelt kérdés
Már a párkapcsolatnak is nem a betegségben-boldogságbanról kellene szólnia? Vagy rosszul gondolom?
2016. júl. 23. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kár, ha aakkor is nyit hamar megkapja a remek "állandóan csak rinyász" dumát. Lehet jobb a békesség?
2016. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember van, akihez nem szabad szólni, ha pocsékul van. A családomban és a kollégáim között is vannak ilyenek.
2016. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerkednék vele. Olyan ember érdekel akivel jól érzem magam, boldog vagyok. Legyek mellette boldog, jó programok. Ha ideges és feszült akkor inkább ne keressen.


N.

2016. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám, rengeteg életvidám pasi van.
2016. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem sokáig ismerkednénk.
2016. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3-as ez szép. Tehát te ugyanúgy kizársz bárkit aki nem tud 100%-ig szórakoztatni. Végül is az élet csak erről szól, móka és kacagás...


Saját magamból kiindulva tudom, hogy vannak olyan napok amikor összecsapnak a hullámok. Ilyenkor nem is keresem az emberek társaságát, ismerkedni meg főleg nincs kedvem. Ettől még aki szimpatikus annak ugyanúgy örülök, de a gondolataim másfele járnak. 27/F

2016. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ehh, nekem volt ilyen kapcsolatom. Baromi édes pasi volt, és imádott is, elkényeztetett, de amint nehézségei adódtak, totál magába fordult és sokáig nem keresett.

Egyrészt az ilyen nyilván rosszul esik, mert ha már párkapcsolatra szánom el magam, akkor én akarok lenni az első ember, akihez a párom odajön beszélgetni, tanácsot kérni, ha gondja van, mert szeretnék neki segíteni, másrészt meg baromira nem ezt érdemlem. Én emiatt szakítottam is vele, és bármikor megtenném bárkivel.

Nem lehet mindig mindenki boldog, de párkapcsolatban nem bánhatunk így a másikkal. Ez baromi önző viselkedés.

Nem arról van szó, hogy hagyjuk el a másikat mindenféle nehézségben, de ha a párod nem hajlandó megosztani veled a bajait, hanem önző módon kizár az életéből arra az időre, akkor mégis hogy várja el, hogy megbízz benne, és kitarts mellette? A betegségben-boldogságban nem arról szól, hogy következmények nélkül lehetek egy önző, önsajnáltató tuskó.

2016. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ismerkedésnél ez meg olyan, hogy vagy túl korai még, hogy a magánügyeit firtassam, vagy egyszerűen továbbállok, ha úgy érzem, túl sok a kínlódás. Ez a fajta viselkedés inkább párkapcsolatban fog problémát okozni.
2016. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket
2016. júl. 24. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom elvárás a hurráéljenezés mindig és mindenkor. Csodás.
2016. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!