Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örök kérdés! A lányok szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök kérdés! A lányok szeretik a normális pasikat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha van egy lány, és tök normális vagyok vele, általános dolgokról beszélgetnék vele azt leszarja.

Viszont ha közlöm vele virágnyelven, hogy dugnék vele, akkor egyből jobban írkál, kérdezősködik, stb.


Minden lány ilyen? Őszintén!



2017. ápr. 16. 10:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
Minden nő, a normális pasit szereti. Az egy más dolog, hogy minden nőnek mást jelent a normális pasi.
2017. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Ne áltassátok magatokat! A normalis pasik egy idő utan unalmassá válnak a számotokra!
2017. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt nincs olyan, hogy normális, mivel mindenkinek más a normális. Másrészt nem minden nő ilyen, megnyugodhatsz.
2017. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell balféknek lenni attól még, ha normális egy férfi. A legtöbben ott rontják el, hogy bár férfiak, de punciként viselkednek. Legyen tököd mindamellett, hogy kulturált módon adod a tudtára kekszelési vágyaidat.
2017. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Szeretik, de a kémiának is meg kell lenni mellette. Ha az hiányzik, a fene megette az egészet. Általában az működni szokott, ha amellett, hogy normális vagy, beleviszel egy kis incselkedést, odamondogatást, pimaszságot - nem azt a fajtát, amin megbántódik, hanem amire úgy reagál, hogy "De olyan vagy áááám!". A régi óvodás módszer, amikor Pistike meghúzza Esztike copfját, működni tud egy egész életen át a nőknél, ha jól és jókor alkalmazod.
2017. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

A lányok többsége a vagány, menő, nagyszájú csávókra hajt. Ha értelmesen eltudsz velük dumálni akkor az nem izgalmas nekik.

Én ezt tapasztaltam. 1-2-3 évnyi intenzív ismerkedés(kb havonta másik lánnyal ismerkedtem) után találtam rá a barátnőmre aki úgy szeret ahogy vagyok és nem azt nézi hogy mennyi pénzem van, mennyire vagyok cool csávó.

2017. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy írták, igen szeretik barátnak, sírópárnának, esetleg szexpartnernek.

De többre általában csak a nagy szájú, kihaénnem, vetítőgépeket szeretik, aki fú de férfiasnak tűnnek.

Persze van kivétel, de ők már foglaltak, vagy otthon bujkálnak.

2017. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Lassan már 4 éve vagyok kapcsolatban egy okos, intelligens, rendes pasival, aki egyáltalán nem nagy szájú. És igen, széjjel tud kefélni úgy, hogy megemlegessem, mert igenis számít ez IS. Hányok attól, amikor leírnak egy nőt azért, mert számít neki a szex, és olyan párt akar, akivel jókat tud szexelni, hajlandó rojtosras kefélni, nem rejtegeti a vágyait...stb., és úgy gondolják, hogy ez kizárja azt, hogy közben azt is igényelik, hogy a jó szex mellé még értelmes, normális legyen ez a férfi.
2017. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb nő nem szereti a tejbetök típust... Szexuális vonzalom nélkül megette a fene az egészet. Az a lényeg, hogy normálisan legyen tálalva, jókor jó helyen. Ez persze a legnehezebb.
2017. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%

Ja mert a normális pasi az tejbetök? Én ilyen "normális" vagyok, én se nyomulok, de nem esik nehezemre 2-3 órán keresztül "állni", és kimerülésig döngetni. A legutóbbi megjegyzés rám egy kedves lánytól: "tudd meg hogy a lábad között egy vadállat van" :)

A hobbim is egy elég veszélyes dolog, tavaly majdnem ottmaradtam... de persze én csak egy tejbetök vagyok...

2017. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!