Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örök kérdés! A lányok szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök kérdés! A lányok szeretik a normális pasikat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha van egy lány, és tök normális vagyok vele, általános dolgokról beszélgetnék vele azt leszarja.

Viszont ha közlöm vele virágnyelven, hogy dugnék vele, akkor egyből jobban írkál, kérdezősködik, stb.


Minden lány ilyen? Őszintén!



2017. ápr. 16. 10:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%
Hiába a nagy feminista propaganda meg az egyenlősdi, a mai nők is pont arra a férfira buknak akik leigázzák őket és megalázzák néha ,és éreztetik velük a fölényüket. Ez nem azt jelenti hogy agyba főbe kell verni(bár sok nő ezt is kedveli,mert évtizedekig együtt marad ilyenekkel is) hanem hogy ne engedd át az irányítást a nőnek. Apró dolgokban sem! Ha néha mégis engedsz akkor érezze hogy ez egy különleges alkalom amiért valamit vársz cserébe.Ne érezze magát a világ közepének, legyen félnivalója ,hogy bármikor dobhatod. A kezdeti ismerkedéskor is észre lehet venni mikor beszól -tesztelget a nő, ha ilyenkor becsicskulsz ,véged van elástad magad. Folyamatosan kell nyomni a magabiztos macsó imidzset és akkor sorba fognak állni a nők,nem neked kell kujtorogni utánuk. Lehet lepontozni de ez egy abszolút bevált módszer.
2017. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
50%
21-es, te nő vagy? Vagy honnan vagy ennyire biztos benne, hogy mi kell az összes nőnek? Imádom az ilyen megmondóembereket, közhelyeket puffogtatnak és egy egész nemet (körülbelül három és fél milliárd emberről beszélünk!!!) úgy általánosítanak, mintha egyetlen személyről lenne szó. Idióta.
2017. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

Az ilyen felháborodós lánykákat is be lehet törni a fenti módszerrel, volt hozzájuk is szerencsém,aki először elküldött a faxba mint hülye bunkót, aztán 1 hét múlva már lelkesen lovacskázott rajtam :)

Olyan férfi és nő a világon nincs aki mindenkinek kellene,de ha a többség igényére és alaptulajdonságaira mész rá, ami tapasztalatom szerint 10ből 7 csaj,akkor az esélyeidet sokkal jobban növeled, mintha a maradék 3 igényeihez alakítanád a módszeredet. Azt meghagyom a többieknek, nekik is kell sikerélmény.

2017. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

A normális ember városi legenda: mindenki hallott róla, mindenki beszél róla, de soha senki nem találkozott eggyel sem. Én csak olyan pasival vagyok összejönni, akinek a hülyesége passzol az enyémhez :)


Kérdező, tényleg nem baj, ha egy férfi tud pajzán lenni, persze csak a jó ízlés határain belül. Viszont ha barátként közeledsz egy nő felé, akkor barátként fog kezelni (még mindig ritka, hogy egy nő kezdeményezzen).

2017. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"21-es, te nő vagy? Vagy honnan vagy ennyire biztos benne, hogy mi kell az összes nőnek?"

Ha nő lenne, nem tudná, mi kell a nőknek :)

2017. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ezek szerint férfiként sem tudja. Lehet, hogy sikerült kifognia 1-2 üresfejű libuskát, akinek az alázás kell -gondolom sérült családból is származik, ahol apuka is alázta anyukát- de attól még nem lesz ez a mérvadó.

Engem nem tudna "betörni", és szerintem a nők nagy részét sem ezzel a módszerrel.

2017. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Engem nem tudna "betörni", és szerintem a nők nagy részét sem ezzel a módszerrel."


Persze minden nő ezt mondja, aztán betörik, és boldogan tapad a macsóra :), te is. A társkereső nők 90%-a is megjegyzi, hogy ő "FÉRFI"-t keres, ami pont ezt az elvárást jelenti.

2017. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Irigylem a magabiztosságodat :) De engem ezzel a sutyerák viselkedéssel nem lehetne behálózni, hidd el. És senkit, akinek minimális önbecsülése van.
2017. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28-as ,mint írtam kb 10ből 3 akik közé te is véled tenni magad, az akinek nem jön be a magabiztos módszer. És nem 1-2 buta libucskát sikerült csak megfognom, hidd el,(bár ők is baromi jók az ágyban) itt nem akarok számokkal dobálózni de mondjuk úgy kb 17-46 éves korig bőven volt jelentkező, akár minden héten más. És egyikkel sem kellett kedveskedni ,nyalni a talpát,meghallgatni a sirámait, hanem lenézően lekezelően kellett viselkedni velük. Már csak ismételni tudom, hogy olyan ember nincs akinek a stílusa minden nőnek tetszik,de olyan van aki sokkal sikeresebb a nőknél. És azok nem a kedves odaadó palik. Azok kizsigerelt férjnek tökéletesek lesznek, miközben a feleség kúrálja magát a "lovászfiúval" .
2017. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#28! Hiaba vitazol! Igaza van. Lehet te a törpe kisebbséghez tartozol! De az élet azt bizonyitja, hogy képmutato, álszent duma amit nyomtok a normalis pasikrol. Nagy többségeteknek az izgalom(idegesség?) hianyzik nem a nyugalom, megbizhatoság! Az unalmas, posvany, barmi!
2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!