Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretik a pasik a női magömlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik a női magömlést? Elérni a párjuknál vagy egyáltalán kinek mi a véleménye? Csak normális véleményeket várok.

Figyelt kérdés
A női magömlést, amit egyébként tévesen hívnak így, titok övezi, hiszen nagyon keveseknél fordul elő. Sokan, ha nem olvastak róla, amikor találkoznak vele, akkor azt hihetik, hogy baleset történt szex közben. Pedig a női magömlésnek semmi köze a vizelethez. És nem is szabad tőle megijedni, hiszen a legerősebb gyönyörérzettel párosul.

2015. dec. 11. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Imádok nyalni és a legtöbb páromnál összetudtuk hozni, hogy spricceljen. Én nagyon szeretem, jó érzés érezni.

Volt is aki meglepődött hogy "ilyet is tud" :)

2015. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. dec. 11. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a való életben nem sikerült ilyent összehoznom, de mit nem adnék ha egyszer megcsodalhatnam!
2015. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem még eddig csak szex közben sikerült ezt előhoznom,de jól esne ha egy csaj úgy igazán arcon spriccelne :-P
2015. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Női magömlés nincs.
2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Női magömlés... *.*
2016. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy ritka dolog nöknél, hála az égnek nekem van :P eddig minden párom szerette mert ilyen esetben a nöi a sexben nem tud orgazmust szinlelni. 30N
2016. szept. 13. 08:49
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Az női ejakulátum. Magömlés nem lehet, mert nincs mag, ami ömöljön.
2016. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pisilésre nem vagyok kíváncsi, főleg nem arra ha a petefészküket is kipisilik, mert így fordulhat elő csak magömlés, és az nem valószínű hogy egészséges.
2017. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem!Muti!
2018. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!