Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a lányokról/nőkről, akik csak a pénz miatt jönnek össze valakivel?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Kezdődik..
2017. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

A pasik akkor butàk vahy ez kell nekik..

Ha félti a pénzét legyen kapcsolata egy nővel ugy hogy a nő eltartja magàt vagy külön is laknak..

Remélem ezt mind a gazdag béla vagy a megfizetett emberei irjàk ki..

2017. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lazy Lover ***** válasza:
65%
hát ha van olyan aki fizet érte akkor egs
2017. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Van erre egy találó kifejezés. K-val kezdődik és urvára végződik.
2017. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Az ő élete, azt csinál amit akar.
2017. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem őket. Az ilyen nők az ideáljaim.
2017. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ok, csak ne háborodjon fel ha a hivatását a nevén nevezik. És ne sírjon ha tudjuk minek áll és tudjuk mit csinálnak vele.

(Tényleg így gondolom, nem gúnyolódom.)

2017. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

"Csak a pénz miatt"

Senkire nincs rá írva, hogy mennyi pénze van. Csak tippelni lehet.

2017. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Belegondoltok, az eladó csajok is ilyenek. A pénzért kedvesek veled két percig...
2017. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Ha vkit megismersz rà van irva hogy àll anyagilag??

Én megkedveltem vkit sose volt nagy korkülönbséggel baràtom meg amugy se sok tapasztalatom mert az első pasi lett a férjem (elötte egy egy éjszakàs sulis sràc volt csak)..

De amikor beszélgettünk egyre jobban megkedveltem szeretem a hangjàt mindig zavarba voltam..

Kilptem miatta a kapcsolatombol ..és most ujbol sok év utàn talàlkoztunk pàrszor.. de màs lett gazdag nem az az egyszerű akit megismertem.. olyanokat mond hogy velem àlmodik mindog adta alàm a lovat..elösször nem nem lehetett mert kapcsolatom volt aztàn most meg mert tul gazdag és az én egom nagy..vonz mint férfi de taszit is mert gazdag..igy elfelejtem..és belàtom kàr volt ez a sok évnyi szenvedés hisz nem is ismertem..és sok rosszba keveredtem miatta..

Én magam ura akarok lenni soha többet nem függeni màstol és nem azt hallgatni itt minden az övé mint az ex csinàlta pedig ő még gazdag se volt..


Béla mivel olvasol keress màs jàtszotàrsat :(

Aki ha már pénged van jol is néz ki melletted..sokàig futottam egy àlomkép utàn ..

2017. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!