Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hátrány a mai párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a mai párkeresésben ha egy fiúnak nincs tetoválása, szőke hajú és világos bőrű?

Figyelt kérdés
Mindenhol az agyontetovált, szolizott, latinos fiúkat látom, és azt tapasztalom, hogy a magyar nők nagyobb százaléka is velük szimpatizál. Még az olyan esetekben is, amikor kevésbé izmosabb, vagy arcra nem is annyira jóképű, és még alacsony is.
2017. ápr. 17. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez hülyeség! Egyetlen dolog ami hátrány ha nem vékony testalkatú a férfi.
2017. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
188 cm vagyok, és 80 kg. Sportolok rendszeresen, mégis azt látom, hogy a klasszikus "rosszfiú" típus az, ami bejön a magyar nőknek.
2017. ápr. 17. 14:36
 3/10 anonim válasza:

A szereotípiákkal ellentétben a szőke haj és kék szem kevesebb embernek tetszik több közvélemény kutatás és felmérés szerint. Feltételezhetően mert melehebb szín.

Én is kékszemű és szőke hajú srác vagyok, de nekem is inkább a barna haj és szem jön be a lányokon, bár sem a szolizott és sem a tetováltak nem az eseteim. Valamint azt sem momdanam, hogy kifejezetten a latinos csajok lennének azok akik tetszenek, nekem pl. a barna haj és szem mellett a fehérebb bőr jobban tetszik.

Pld ilyen lány tetszik:

[link]

2017. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a barna/fekete hajú lányok az eseteim, de pont ők azok, akiknek a rosszfiúk jönnek be. Nekem is kék a szemem, es szőke a hajam, aminek köszönhetően en vagyok a "cuki" fiú a lányok körében. Nem akarok cuki fiu lenni, b....a meg.
2017. ápr. 17. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem hátrány, sőt, nekem nagyon bejön! A tetovált, szolizott fiúkat ki nem állhatom.
2017. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Amúgy azt akartam írni, hogy azért mert a barna melegebb szín, csak nem sikerűlt.

De azért ne búsúlj, mert bőven akad olyanlány is akiknek az aranyosabb srácok jönnek be.

Esetleg a frizura, öltözködés és borosta sokat segíthet.

Én pl. hasónlítok Simon Bakerre és azért sokaknak tetszek, meg a férfiasság jut eszükbe rólam.

Most nyáron majd kicsit természetesen barnulj le, de szerintem ha amúgy nem csinálnád akkor ne szolizz csak a nők miatt. Tetoválást csaknilyen célból pedig végképp ne varrass!

Amúgy hány éves vagy és a szőkének melyik árnyalata a hajad és egyenes, vagy hullámos?

2017. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A szereotípiákkal ellentétben a szőke haj és kék szem kevesebb embernek tetszik több közvélemény kutatás és felmérés szerint. Feltételezhetően mert melehebb szín."


Szerintem ez inkább attól függ, hogy hol mi számít egzotikusnak. Nekem is kékek a szemeim, és a csajok többségének pont ez tetszett bennem, Magyarországon rengeteg nőnek ez az ideálja. Törökországban valószínű még ennél is többnek, Svédországban meg sokkal kevesebben ájulnak el tőle. Hozzáteszem, nekem is a barna szemű nők tetszenek.

2017. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, kissé hullámos, és nem tudom a szőke árnyalatainak a nevét, de eléggé szőke. Fogalmazzunk úgy hogy még csak hírből sem világosbarna.
2017. ápr. 17. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem valóban a barna bőrű, barna/fekete hajó, barna/zöld szemű, tetkós csávók jönnek be... Legjobb barátnőm viszont ki nem állhatja ezt a típust (a tetkó kivételével, az neki is tetszik), neki a szőke, kék szemű, fehér bőrűek tetszenek. Elvileg mindenkinek az ellentéte tetszik, de sok esetben nem így van, hiszen ő is szőke, fehér bőrű, én fekete hajú, barna bőrű vagyok. Viszont a srác, akibe szerelmes vagyok (plátóian) szőke hajú és fehér bőrű :D (barna szemmel és egy tetkóval) Akibe előtte voltam szerelmes, az szintén fehér bőrű volt és világosbarna hajú és szemű. :D Egyébként nekem még csak 4 tetkóm van, de többet szeretnék majd. Nem hiszem, hogy a nem tetovált fiúknak bejönnék...
2017. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem mondanám hátránynak, szerintem csak kisugárzás és zsánertől függő a helyzet; a baráti társaságomban is, ahányan vagyunk, annyiféle típus jön be nekünk, és sokszor van olyan, hogy az adott srác nem is rendelkezik olyan paraméterekkel, mint amilyen bejön, mégis van benne valami, ami megfog. Ki tudja, hogy hozták ezt össze bennünk... :D

(Btw, a társaságban én vagyok kb az egyetlen, akinek a szőke a zsánere, szóval ez tényleg érdekes dolog.)

2017. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!