Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a fiatal lányoknak majdnem kiugrik a szemük, ha egy világos farmert veszek fel?

Figyelt kérdés

Végeztem egy tesztet, kimentem a Tescoba sétálgatni, mindkét esetben ugyanolyan ruhában, kivéve a farmert. (Márka, szabás, méret itt is egyezik).


A sötétben szinte észre se vettek, a világosban, viszont meglepően erős szemkontaktusokat kaptam és ezt nem tudom hova tenni. Nagy jó nők szemeztek velem, egy farmer miatt ??


Kb. ilyen színűek:


(jobb oldali kép)


[link]


a másik


[link]


2017. jan. 4. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Világos farmerben jobban látszik a f_szod
2017. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem öntötted esetleg magadra a kávét?
2017. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja a világos gatyán jobban meglátszik a hugyfolt
2017. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:DD nem történtek ilyen balesetek
2017. jan. 4. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen világos farmer kicsit gáz. Legalábbis ha pont olyan mint a képen.

Lehet azt hitték meleg vagy :D

2017. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, neked a világos színű nadrág áll jobban. Vagy tényleg feszülősebb, és látszik benne a csomag.
2017. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak nagyon egyszerűen a világosabb, élénkebb farmer figyelem felkeltőbb vagy inkább könnyebben észreveszik.

Ezért neon zöld a láthatósági mellény is és nem korom fekete.

2017. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak a farmeron múlt.
2017. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a világos nadrágban vagy farmerban jobban látszik

a szerszám ami kidudorodik. Erre a csajok meg nagyon ugranak,és sokan meg is fordulnak mert beizgulnak,csak épp annyi,hogy nem mennek el mindjárt ahogy meglátják a dudorodást.

2017. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!