Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meghódítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani? Hogyan lehetene folytatni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel beszélgetünk. Egy helyen dolgozunk. Mindig kérdezgetjük egymástól, hogy mi van a másikkal, meg minden. Sikerült többször is megnevettetni. Úgy tudom, hogy nincs párja. Mindig sok vidám hangulatjelet küld az üzeneteiben is. Meg hazefelé is mindig integet a buszról. Zenéket is küldünk át egymásnak. Meg kérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve moziba jönni. Azt felelte, hogy talán igen, eljönne, még meglátja. Sajnos most betegállományban van. Egy komolyabb betegség miatt. De mindig küldünk üzenetet egymásnak. Csak egy pár szót. Mondta, még fogom még őt látni, és integethetünk egymásnak a buszról. Meg szerintem a betegsége miatt nem mondja biztosra a mozizást. Meg volt egy céges buli, ahol sokat táncoltunk együtt. Meg tánc közben úgy csinálta, hogy sokat táncoljak vele. Meg, ha úgy érünk be a buszokkal a melóhelyre, szinte majdnem mindig együtt megyünk be. Tegnap megkérdeztem, hogy hogy van és mikor vihetem a kedvenc gyümölcsét.Tegnap megkérdezte, hogy akkor mi legyen és mit szeretnék. Az utóbbi pár napban csak pár szót ír.
2017. ápr. 17. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán egy határozottabb lépésre vár mert sötétben tapogatózik.

Úgy vettem észre, hogy a lányok (is) gyakran annyira nem bíznak magukban, hogy az egyértelmű randira hívást is megkérdőjelezik mert nem tudják, hogy most akkor tetszik neked vagy sem.

Csinálj vagy vegyél neki valami ajándékot és add oda a munkahelyén vagy, ha tudod, hol lakik akkor lepd meg egy virággal, esetleg egy postaládájába dobott levéllel amiben írj valamit. Nem kell csöpögősre venni.

Ha pedig csak barátként tekint rád akkor a fejed tetejére is állhatsz, de legalább tudni fogod.

2017. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!